ورزشی

وزیر ورزش: از همه المپین‌ها انتظار مدال نداریم/ اگر برخی رکوردها در تمرینات تکرار شود، مدال می‌گیریم

به گزارش هشت صبح و به نقل از ایسنا؛

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه انتظار ندارد هر ۴۰ ورزشکار اعزامی ایران به المپیک پاریس مدال کسب کنند، گفت: اینکه ورزشکاران بتوانند حداکثر توان خود را در میدان مسابقه به کار بگیرند، مردم را خوشحال خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، کیومرث هاشمی، وزیر ورزش و جوانان در نشست صمیمی با ورزشکاران اعزامی به المپیک ۲۰۲۴ پاریس و خانواده‌هایشان، اظهار کرد: خدمت همه مادران قهرمانان عزیز خیر مقدم عرض می‌کنم و خوشحالیم که امروز کنار ما حضور دارند و این نشست به برکت حضور این عزیزان تشکیل شده است. هر چند مادر بنده امروز در قید حیات نیست اما هر چه دارم از دعای مادر است.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه «در آستانه اعزام کاروان خود به المپیک ۲۰۲۴ پاریس هستیم و تمام تلاش‌ها صورت گرفته تا این کاروان به بهترین شکل اعزام شود،» خاطرنشان کرد: این عازم حاصل سال‌ها تلاش است و وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک شرایط را به خوبی فراهم کرده‌اند تا حضور موفقیت آمیزی داشته باشیم.

هاشمی با بیان اینکه «انتظار نداریم هر ۴۰ ورزشکار اعزامی صاحب مدال شوند،» عنوان کرد: هر چند کسب مدال اهمیت دارد اما مسائل مهم دیگری نیز هست. اینکه ورزشکاران بتوانند تمام توان خود را در میدان مسابقه بگذارند مردم خوشحال خواهند شد. برخی ورزشکاران در تمرینات رکوردها و شرایطی داشته‌اند که به گفته مربیان آنها اگر در میدان مسابقه تکرار شود، صاحب کسب مدال می‌شوند.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه با بیان اینکه «از مادران عزیز ورزشکاران خواهش می‌کنیم که دعای خیر خود را بدرقه راه فرزندان خود کنند،» اظهار کرد: نباید نقش پدران را در مسیر موفقیت ورزشکاران نادیده بگیریم اما نقش مادران بی‌بدیل است.

هاشمی با بیان اینکه«۲۰۷ کشور مختلف در المپیک با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت،» گفت: ورزشکاران نه تنها برای خودشان بلکه برای کشور می‌جنگند، آنها سال‌ها تلاش کرده‌اند و باید تمام تمرکز خود را برای کسب موفقیت به کار بگیرند و قلب میلیون‌ها ایرانی را با موفقیت خود خوشحال کنند. مربیان هم نقش خانواده را برای ورزشکاران دارند و امروز از ورزشکاران، مادران آنها و مربیان تقدیر می‌کنیم.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا