به گزارش مهر، در پی حادثه ناگوار قتل داریوش مهرجویی کارگردان مؤلف سینمای ایران رئیس‌جمهور در پیامی ضمن تسلیت این حادثه ناگوار به خانواده محترم مرحومین و جامعه هنری کشور دستگاه‌های انتظامی و قضائی را مکلف کرد، پیگیری قاطع و سریع برای شناسایی و مجازات عوامل این جنایت را در دستور کار قرار دهند. در […]


به گزارش مهر، در پی حادثه ناگوار قتل داریوش مهرجویی کارگردان مؤلف سینمای ایران رئیس‌جمهور در پیامی ضمن تسلیت این حادثه ناگوار به خانواده محترم مرحومین و جامعه هنری کشور دستگاه‌های انتظامی و قضائی را مکلف کرد، پیگیری قاطع و سریع برای شناسایی و مجازات عوامل این جنایت را در دستور کار قرار دهند. در پیام رئیس‌جمهور از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز خواسته شده است تجلیل شایسته‌ای از خدمات هنری این هنرمند برجسته به‌عمل آید.

متن کامل این پیام بدین شرح است:

با تأسف و تأثر، فقدان کارگردان مؤلف سینمای ایران، آقای داریوش مهرجویی و همسر گرامی شأن را به خانواده محترم و همه اهالی فرهنگ و هنر کشور تسلیت عرض می‌نمایم. دستگاه‌های انتظامی و قضائی پیگیری قاطع و سریع برای شناسایی و مجازات عوامل این جنایت و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تجلیل شایسته از خدمات هنری این هنرمند برجسته را در دستور کار قرار دهند.


وزارت ارشاد تجلیل شایسته از خدمات مرحوم «مهرجویی» انجام دهد – پایگاه خبری هشت صبح