پایگاه خبری هشت صبح : فارس: احمد وحیدی وزیر کشور در بازدید از نمایشگاه صنعت دفاعی با بیان اینکه تجهیزات به نمایش درآمده در این نمایشگاه حاکی از ظرفیت بالای صنعت دفاعی کشور است، گفت: امروز صنعت دفاعی کشور موجب افتخار، عزت و ترساندن دشمن است. وی با اشاره به گستردگی فراوان، تنوع و […]

پایگاه خبری هشت صبح :

فارس: احمد وحیدی وزیر کشور در بازدید از نمایشگاه صنعت دفاعی با بیان اینکه تجهیزات به نمایش درآمده در این نمایشگاه حاکی از ظرفیت بالای صنعت دفاعی کشور است، گفت: امروز صنعت دفاعی کشور موجب افتخار، عزت و ترساندن دشمن است.

وی با اشاره به گستردگی فراوان، تنوع و عمق فناوری محصولات دفاعی، افزود: امروز با کمک رزمندگان با ایمان و  ابزاری که صنایع دفاعی در اختیار آن ها قرار می دهد ، یکی از بزرگترین بازدارندگی ها را در مقابل دشمن و نظام سلطه ایجاد کرده ایم.

وزیر کشور در پایان خاطرنشان کرد: به برکت تلاش صنعتگران صنعت دفاعی به خودکفایی بالایی در صنایع نظامی رسیده‌ایم به گونه‌ای که در حوزه پهپادها و موشک ها در یک نقطه تعیین کننده در صنایع دفاعی جهانی قرار داریم و با پیشرفتی که در این صنعت کشور حاصل شده بزودی در همه حوزه‌ها به همین نقطه تعیین کننده می‌رسیم.


وحیدی: پهپادها و موشک‌های ایرانی امروز در جهان تعیین‌کننده هستند