ورزشی

واکنش مورایس به سرمربی‌گری تیم‌ملی کره جنوبی: همه چیز ممکن است!

به گزارش هشت صبح و به نقل از ایسنا؛

سرمربی سپاهان ابراز امیدواری کرد که فینال جام حذفی از کیفیت خوبی برخوردار باشد.

به گزارش ایسنا، سپاهان و مس رفسنجان فردا (پنجشنبه) در چارچوب فینال جام حذفی در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می‌روند. ژوزه مورایس، سرمربی سپاهان در نشست خبری قبل از بازی مقابل مس رفسنجان اظهار کرد: بعد از ظهر همگی بخیر. بازی آخر امسال است. امیدوارم از تمامی بازی‌هایی که داشتیم لذت برده باشید. امیدوارم به غیر از لیگ در جام حذفی هم از کیفیتی که تمامی تیم‌ها داشتند، لذت برده باشید.

او افزود: امیدوارم فردا مسئولان برگزاری بازی شرایط خوبی را ایجاد کنند و جوی که در ورزشگاه برقرار است فرهنگ تماشاگران ایرانی را نشان دهد. در فینال جام حذفی هستیم که دو تیم باکیفیت با هم بازی می‌کنند. امیدوارم نماینده خیلی خوبی باشیم و بازی باکیفیتی ببینید.

مورایس درباره این که آیا عملکردش روی نیمکت سپاهان با نتیجه فردا سنجیده می‌شود، گفت: راه‌های متفاوتی است که بخواهیم به زندگی نگاه کنیم و این هم یک راه است.

سرمربی سپاهان درباره شایعات پیرامون آینده‌اش و پیشنهاد از فدراسیون کره جنوبی گفت: درمورد خیلی چیزها بعد و قبل از بازی صحبت وجود دارد. من به همه حتی شایعات احترام می‌گذارم. من فعلا اطلاعی ندارم و نمی‌دانم، این فوتبال است و همه چیز امکان دارد. از چیزی خبر نداریم تا آن اتفاق بیفتد.

او در پاسخ به این سوال که آیا آینده‌اش در سپاهان بستگی به نتیجه بازی فردا دارد یا خیر، عنوان کرد: هیچ بستگی‌ ندارد. از نظر من هیچ بستگی ندارد. فردا فینال جام حذفی است و آینده من بستگی به کیفیت من دارد. من اینطور می‌بینم. شاید کیفیت من از نظر برخی به بازی فردا بستگی داشته باشد که احترام می‌گذارم. من راحتم و هیچ مشکلی با هر اتفاقی که بیفتد ندارم.

او درباره رویارویی با محرم نویدکیا به عنوان یکی از اسطوره‌های سپاهان گفت: برای ایشان آرزوی موفقیت می‌کنم. برای خودم هم آرزوی موفقیت می‌کنم و احترام خاصی برای ایشان قائل هستم.

ادامه دارد..

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا