رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: واردات کالا از عراق پیگیری می‌شود آبادان – رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: موضوع واردات کالا از عراق که از سوی بازرگانان آبادان و خرمشهر مطالبه شده است حتماً پیگیری می‌شود. به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا پور ابراهیمی پیش از ظهر امروز سه شنبه در نشست نمایندگان کمیسیون اقتصادی مجلس در […]

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس:

واردات کالا از عراق پیگیری می‌شود

واردات کالا از عراق پیگیری می‌شود

آبادان – رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: موضوع واردات کالا از عراق که از سوی بازرگانان آبادان و خرمشهر مطالبه شده است حتماً پیگیری می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا پور ابراهیمی پیش از ظهر امروز سه شنبه در نشست نمایندگان کمیسیون اقتصادی مجلس در خرمشهر اظهار کرد: گزارش میدانی این بازدید تهیه و تدوین می‌شود و برای بررسی به کمیسیون‌های مرتبط ارسال خواهد شد.

وی از تهیه گزارش‌های تخصصی به منظور بررسی مشکلات و ایجاد راهکارها و پیگیری‌های لازم در مرکز کشور خبر داد و افزود: تشکیل کمیته تخصصی از برنامه‌های سفر کمیسیون اقتصادی مجلس به سراسر کشور است.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: موضوع واردات کالا از عراق که از سوی بازرگانان آبادان و خرمشهر مطالبه شده است حتماً پیگیری می‌شود چرا که مشخص شده که گمرک طرف عراقی اجاره این واردات را نمی‌دهد در حالی که فقط گمرک در مرز شلمچه تنها برای صادرات به عراق تعریف شده است.

همچنین فرماندار ویژه خرمشهر خواستار استفاده از ظرفیت‌های خرمشهر و احیای آن برای رونق اقتصادی منطقه شد.

نادر عمیدزاده از رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس درخواست کرد تا نگاه ویژه و تصویب اعتبارات لازم برای عمران و پیشرفت خرمشهر در بودجه ۱۴۰۲ انجام شود.


واردات کالا از عراق پیگیری می‌شود