سیاسی

نیروی هوایی ارتش آماده پاسخگویی به هرگونه تهدیدی است – هشت صبح

به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر :

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر سرتیپ «حمید واحدی» فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امروز در مراسم تجلیل از پیشکسوتان و فرماندهان اسبق این نیرو در دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری، اظهار کرد: امروز بحمدالله نیروی هوایی ارتش به برکت حضور و زحمات پیشکسوتان، بسیار آماده‌تر از قبل برای انجام هر مأموریتی است.

وی افزود: کارکنان جوان نیروی هوایی با الگوگیری از پیشکسوتان این نیرو که در دفاع مقدس خوش درخشیدند، در این برهه از زمان در بهترین وضعیت در حال انجام مأموریت و از آمادگی بسیار خوبی برخوردار هستند.

امیر سرتیپ واحدی با بیان اینکه جوانان ما در این نیرو با عشق و با ولایت‌مداری کامل در خدمت انقلاب و نظام هستند گفت: نیروی هوایی به پشتوانه جوانان این نیروی ولایت‌مدار، امروز آماده پاسخگویی به هرگونه تهدیدی بوده و با قدرت در مقابل دشمنان ایستاده است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه اقتدار و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به برکت جان‌فشانی پیشکسوتان ما در دفاع مقدس به خصوص خلبان‌های شجاع نیروی هوایی به وجود آمده است، گفت: لازمه قدردانی از پیشکسوتان رسیدن به شناخت کافی در مورد این عزیزان است که چگونه در دوران جنگ در مقابل دشمن تا بُن دندان مسلح ایستادند و دوران پُر افتخار ما را امروز رقم زدند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا