هشت صبح: عضو دفتر تنظیم و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به ادعای عضو بنیاد باران درباره نظر رهبر انقلاب در مورد مرحوم مهدوی دامغانی واکنش نشان داد و آن را تکذیب کرد. موضع نسبت داده شده به رهبر انقلاب در مورد مرحوم مهدوی دامغانی تکذیب شد به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، مهدی فضائلی […]

هشت صبح: عضو دفتر تنظیم و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به ادعای عضو بنیاد باران درباره نظر رهبر انقلاب در مورد مرحوم مهدوی دامغانی واکنش نشان داد و آن را تکذیب کرد.

موضع نسبت داده شده به رهبر انقلاب در مورد مرحوم مهدوی دامغانی تکذیب شد
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، مهدی فضائلی عضو دفتر تنظیم و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای طی توئیتی به ادعای نسبت داده شده توسط عبدالله ناصری عضو بنیاد باران به رهبر معظم انقلاب واکنش نشان داد و آن را تکذیب کرد.

عبدالله ناصری طی یادداشتی درباره مرحوم دکتر احمد مهدوی دامغانی (نویسنده و پژوهشگر ایرانی و متخصص در ادبیات عرب) عنوان کرده بود که وی علاقه وافر داشته که برای زیارت امام هشتم شیعان به ایران بیاید و یکی از افرادی که این مسئله را در زمان ریاستش بر دولت پیگیری کرده رئیس دولت اصلاحات بوده و این موضوع را با رهبر انقلاب در میان گذاشته و ایشان گفته‌اند ورود ایشان را به کشور تضمین می‌کنند اما خروجش را خیر.


موضع نسبت داده شده به رهبر انقلاب در مورد مرحوم مهدوی دامغانی تکذیب شد