میرتاج‌الدینی در تذکر شفاهی: مردم با حضور حماسی خود در ۱۳ آبان باعث شدند فتنه‌ها از بین برود نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: همان طور که حضور حماسی مردم در ۹ دی ۸۸ آتش فتنه‌ها را خاموش کرد، حضور حماسی مردم در روز ۱۳ آبان نیز فتنه‌ها را کنار می‌زند. به گزارش خبرنگار مهر، […]

میرتاج‌الدینی در تذکر شفاهی:

مردم با حضور حماسی خود در ۱۳ آبان باعث شدند فتنه‌ها از بین برود

مردم با حضور حماسی خود در ۱۳ آبان باعث شدند فتنه‌ها از بین برود

نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: همان طور که حضور حماسی مردم در ۹ دی ۸۸ آتش فتنه‌ها را خاموش کرد، حضور حماسی مردم در روز ۱۳ آبان نیز فتنه‌ها را کنار می‌زند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید محمدرضا میرتاج‌الدینی در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۱۵ آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی، اظهار داشت: از حضور حماسی ملت بزرگ ایران در راهپیمایی روز ۱۳ آبان که نماد لبیک گویی به فرمان ولایت و رهنمودهای رهبری بود، تشکر می‌کنم.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همان طور که حضور حماسی مردم در ۹ دی ۸۸ آتش فتنه‌ها را خاموش کرد، حضور حماسی مردم در روز ۱۳ آبان نیز فتنه‌ها را کنار می‌زند.

وی تاکید کرد: ملت بزرگ ایران ثابت کردند که ما اهل کوفه نیستیم، علی تنها بماند. در همه شهرها نظیر تبریز، تهران، مشهد، اهواز و شیراز و حتی روستاها مردم حضور حماسی در صحنه داشته و به فرمان رهبری لبیک گفتند.


مردم با حضور حماسی خود در ۱۳ آبان باعث شدند فتنه‌ها از بین برود