به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، مراسم سومین سالگرد شهادت بسیجی جهادگر کسری اسمعیلی و ۲۰ سالگی قرارگاه یاوران جهادگر ظهر امروز در سالن همایش صدرا دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله با حضور سردار امیر علی حاجی زاده فرمانده هوافضای سپاه برگزار شد. در این مراسم که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله برگزار شد، سردار […]


به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، مراسم سومین سالگرد شهادت بسیجی جهادگر کسری اسمعیلی و ۲۰ سالگی قرارگاه یاوران جهادگر ظهر امروز در سالن همایش صدرا دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله با حضور سردار امیر علی حاجی زاده فرمانده هوافضای سپاه برگزار شد.

در این مراسم که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله برگزار شد، سردار امیر علی حاجی زاده فرمانده هوافضای سپاه، دکتر حسن ابوالقاسمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله و جمعی دیگر از مسئولین کشوری و لشکری حضور داشتند.

در ابتدای این مراسم ابوالقاسمی گزارشی را از بیست و چهارمین کنگره ملی و دهمین کنگره بین المللی سالیانه دانشجویان علوم پزشکی کشور ارائه کرد و در ادامه پیرامون شهید اسمعیلی سخنانی را ابراز کرد.

سردار حاجی زاده در ادامه این مراسم پیرامون اتفاقات فلسطین سخنانی را مطرح کرد.

فرمانده هوافضای سپاه در خاتمه همچنین از دلایل موفقیت ایران در عرصه نظامی سخن گفت.

لازم به ذکر است، جهادگر آسمانی کسری اسمعیلی که ۲۰ مهرماه سال جاری برای شناسایی منطقه الیگودرز برای برگزاری طرح خدمت رسانی جهادی رفته بود، دچار سانحه رانندگی شد.

اسماعیلی مسئول قرارگاه خدمت رسانی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله از فعالین جهادی در عرصه سلامت و درمان بود که در طول مدت تحصیل خود به فعالیت جهادی مشغول بود. این جهادگر دانشجوی ترم ۹ رشته پزشکی بود که در سن ۲۳ سالگی آسمانی شد و به دیار باقی شتافت.


مراسم سالگرد جهادگر بسیجی برگزار شد – پایگاه خبری هشت صبح