به گزارش «پایگاه خبری هشت صبح »، احمد نادری در گفت‌و گو با ایسنا اظهار کرد: براساس اعلام رئیس مجلس در جلسه علنی‌ نوبت عصر چهارشنبه (سوم آبان)، قرار بود جلسه بعدی مجلس فردا (۶ آبان) تشکیل شود منتها با تصمیم هیات رئیسه، مجلس هفته آینده تشکیل جلسه نمی‌دهد و نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه می روند. وی ادامه داد: […]

به گزارش «پایگاه خبری هشت صبح »، احمد نادری در گفت‌و گو با ایسنا اظهار کرد: براساس اعلام رئیس مجلس در جلسه علنی‌ نوبت عصر چهارشنبه (سوم آبان)، قرار بود جلسه بعدی مجلس فردا (۶ آبان) تشکیل شود منتها با تصمیم هیات رئیسه، مجلس هفته آینده تشکیل جلسه نمی‌دهد و نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه می روند.

وی ادامه داد: هفته آینده جلسات کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه برای بررسی موارد ارجاعی از صحن علنی تشکیل می شود تا با اتمام بررسی موارد ارجاعی، مجلس از یکشنبه (۱۴ آبان) ضمن ادامه رسیدگی به مواد الحاقی به کل لایحه برنامه هفتم، بررسی موارد ارجاعی لایحه برنامه هفتم را شروع کند.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی از سوم مهرماه بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه را در صحن مجلس آغاز کردند.

تاکنون مجلس برای بررسی مواد لایحه برنامه هفتم ۴۲ جلسه علنی را تشکیل شده است. در این مدت ۱۱۸ ماده لایحه برنامه و ۶ بند از ۲۳ بند الحاقی به کل لایحه مورد رسیدگی قرار گرفت و برخی از این مواد جهت رسیدگی بیشتر به کمیسیون تلفیق ارجاع شد.


مجلس هفته آینده جلسه علنی ندارد – پایگاه خبری هشت صبح