ماجرای بازداشت سرباز ایرانی توسط نیروهای مرزبانی طالبان چه بود؟ زاهدان- یک منبع آگاه ماجرای بازداشت سرباز ایرانی توسط نیروهای مرزبانی طالبان را تشریح کرد. به گزارش خبرگزاری مهر، در پی انتشار تصویری در فضای مجازی مبنی بر بازداشت سرباز ایرانی مرزبانی توسط نیروهای مرزبانی طالبان، منابع آگاه در استان سیستان و بلوچستان جزئیاتی را […]

ماجرای بازداشت سرباز ایرانی توسط نیروهای مرزبانی طالبان چه بود؟

ماجرای بازداشت سرباز ایرانی توسط نیروهای مرزبانی طالبان چه بود؟

زاهدان- یک منبع آگاه ماجرای بازداشت سرباز ایرانی توسط نیروهای مرزبانی طالبان را تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در پی انتشار تصویری در فضای مجازی مبنی بر بازداشت سرباز ایرانی مرزبانی توسط نیروهای مرزبانی طالبان، منابع آگاه در استان سیستان و بلوچستان جزئیاتی را در این رابطه اعلام کردند.

یک خودروی حامل کالای قاچاق در مرز جمهوری اسلامی ایران متوقف گردید و نیروهای مرزبانی با سوار شدن به خودرو در حال بازرسی آن بوده که راننده این خودرو اقدام به فرار به سمت کشور مرزهای کشور افغانستان می‌کند و نیروی مرزبانی جمهوری اسلامی ایران نیز در خودروحضور داشته است.

نیروهای مرزبانی جمهوری اسلامی ایران به توجه به اصل رعایت حسن همجواری و در همکاری با نیروهای مرزبانی افغانستان از تیراندازی به سمت خودروی حامل کالای قاچاق ممانعت به عمل می‌آورند و نیروهای مرزی کشور افغانستان اقدام به توقیف خودرو و بازداشت سرنشینان آن می‌کنند که یکی از آنها نیروی مرزبانی کشورمان بوده است.

با این حال موضوع حل شده و اقدامات برای آزادی نیروی مرزبانی جمهوری اسلامی ایران در حال انجام است.


ماجرای بازداشت سرباز ایرانی توسط نیروهای مرزبانی طالبان چه بود؟