به گزارش هشت صبح و به نقل از فارس به گزارش خبرگزاری فارس، از امشب مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا با ۲ بازی لایپزیگ-رئال مادرید و کپنهاگن و سیتی از ساعت ۲۳:۳۰ آغاز می‌شود. رئال مادرید که شرایط بسیار خوبی دارد و ابتدای هفته نیز مقابل خیرونا، تیم دوم جدول به برتری پرگل ۴ بر […]

به گزارش هشت صبح و به نقل از فارس

به گزارش خبرگزاری فارس، از امشب مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا با ۲ بازی لایپزیگ-رئال مادرید و کپنهاگن و سیتی از ساعت ۲۳:۳۰ آغاز می‌شود. رئال مادرید که شرایط بسیار خوبی دارد و ابتدای هفته نیز مقابل خیرونا، تیم دوم جدول به برتری پرگل ۴ بر صفر رسید و سیتی نیز که با بازگشت هالند و دی بروینه ترسناک مثل سال گذشته شده است.

*لایپزیگ – رئال مادرید

رئال مادرید با لایپزیگ تنها ۲ بار بازی کرده که آن هم به مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپای فصل گذشته بازمی‌گردد. رئال مادرید یک بار با نتیجه ۲ بر صفر به برتری رسید و یک بار نیز در آلمان مقابل لایپزیگ با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد.

در آمار همه چیز میان این ۲ تیم برابر است ولی شرایط کنونی ۲ تیم با هم فرق دارد. در ۵ بازی اخیر رئال ۴ پیروزی داشته و شکست نخورده در حالی که لایپزیگ ۳ بار شکست خورده و تنها یک برد به ثبت رسانده است.

با این حال، مارکو رُزه، سرمربی تیم لایپزیگ مدعی شد که به هیچ عنوان تیمش از رئال نمی‌ترسد و می‌خواهد با استفاده از اتمسفر ورزشگاه یک نتیجه خوب رقم زند.

مهمترین اتفاقی که در این هفته برای رئال رخ داده، مصدومیت جود بلینگام، ستاره فوق العاده مادریدی‌هاست که به دلیل آسیب دیدگی در ابتدای هفته مقابل خیرونا در این دیدار حضور ندارد.

رئال البته تیبو کورتوا، ادر میلیتائو، دیوید آلابا و آنتونی رودیگر را نیز در اختیار ندارد و مثل بازی قبلی با خیرونا باید بدون دفاع وسط بازی را آغاز کند. به نظر می‌رسد آنچلوتی باز هم از زوج «شوامنی» و «کارواخال» در خط وسط استفاده کند. البته برخی رسانه‌ها نیز از حضور ناچو در ترکیب اصلی صحبت می‌کنند.

ترکیب احتمالی لایپزیگ و رئال مادرید از نگاه سایت فوت‌موب به شرح زیر است:

لایپزیگ: گولاچی، لوکبا، اوربن، رام، سیماکان، کمپل، اشلاگر، سیمونز، اولمو، سِسکو و اوپندا

رئال مادرید: لونین، شوامنی، ناچو، کارواخال، مندی، کاماوینگا، کروس، والورده، براهیم دیاز، وینیسیوس و رودریگو

*کپنهاگن دانمارک – منچستر سیتی

سیتی مقابل کپنهاگن ۲ بار دیدار کرده که نتیجه آن یک برد ۵ بر صفر بوده و یک تساوی بدون گل. تیمِ گواردیولا در سالیان قبل نیز نشان داده مقابل تیم‌های گمنام لیگ قهرمانان اروپا رحمی ندارند و در بازی اول با تمام قدرت پا به میدان خواهند گذاشت.

سیتی در ۵ بازی اخیر خود پیروز شده،‌ ۱۲ گل زده و با هالند و دی بروینه، بسیار ترسناک و زهردار شده؛ آن هم در حالی که در ۱۳ بازی اخیر خود طعم باخت را نچشیده است.

از طرف دیگر کپنهاگن حتی در دانمارک نیز حال و روز خوبی ندارد و صدر جدول را به میتیلند و بروندبی تقدیم کرده. این تیم در ۵ بازی اخیر ۳ پیروزی داشته و ۲ بار نیز طعم شکست را تجربه کرده و در ۶ بازی اخیر نتوانسته دروازه‌اش را بسته نگاه دارد.

البته نماینده اوکراین در مرحله گروهی باعث و بانی حذف منچستر یونایتد و صعود گالاتاسرای به لیگ اروپا شد و به همین دلیل انگیزه خوبی برای دیدار با شاگردان پپ دارد.

تیم گواردیولا بی محروم و مصدوم است ولی کپنهاگن ۵ بازیکن خود را به دلیل محرومیت و مصدومیت در ترکیب ندارد.

ترکیب احتمالی تیم های کپنهاگن و سیتی از نگاه فوت‌موب به شرح زیر است:

کپنهاگن: گرابارا، واورو، دیکس، جلرت، آنکرسن، فالک، کلیسون، گونسالوس، آچوری، الیونسی و باردجی

سیتی: ادرسون، دیاز، دیاز، واکر، استونز، رودری، دوکو، سیلوا، دی بروینه، فودن و هالند

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید