پایگاه خبری هشت صبح : مرکز رسانه قوه قضاییه اعلام کرد: طبق اعلام بهداری زندان، «جواد روحی» قبل از بازداشت و ورود به زندان در سالهای گذشته چند بار سابقه تشنج و بستری در بیمارستان را داشته است. به گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، در پی فوت یک زندانی به نام جواد روحی در […]

پایگاه خبری هشت صبح :

مرکز رسانه قوه قضاییه اعلام کرد: طبق اعلام بهداری زندان، «جواد روحی» قبل از بازداشت و ورود به زندان در سالهای گذشته چند بار سابقه تشنج و بستری در بیمارستان را داشته است.

به گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، در پی فوت یک زندانی به نام جواد روحی در بیمارستان، تصویری از وی در فضای مجازی منتشر شده و ادعا شده است که این تصویر مرتبط به بستری شدن اخیر وی در بیمارستان است که منجر به فوت متهم شد.

این در حالی است که پیگیری‌های مرکز رسانه قوه قضاییه نشان می‌دهد تصویر منتشر هرچند متعلق به جواد روحی است اما عکسی قدیمی و مربوط به زمان قبل از بازداشت این فرد و خارج از زندان است. تصاویر لباس شخصی وی هم گویای همین موضوع است.

طبق اعلام بهداری زندان، روحی قبل از بازداشت و ورود به زندان در سال‌های گذشته چند بار سابقه تشنج و بستری در بیمارستان را داشته است.


قوه قضاییه: جواد روحی، زندانی فوت شده در نوشهر، قبل از ورود به زندان سابقه تشنج و بستری در بیمارستان را داشته / عکس منتشرشده از او، قدیمی و مربوط به زمان قبل از بازداشت این فرد و خارج از زندان است