سیاسی

فعالیت ۲۸ مرکز درمانی تخصصی و فوق تخصصی در نیروی زمینی ارتش – هشت صبح

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر :

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش، صبح امروز (چهارشنبه) در نشست با سردار سرتیپ حسن عراقی‌زاده معاون بهداشت و درمان ستاد کل نیروهای مسلح، ضمن اشاره به اقدامات این نیرو در حوزه بهداشت و درمان، گفت: ۵۰ درصد بیمارستان‌های نیروهای مسلح کشور به نیروی زمینی تعلق دارد که این موضوع موجب می‌شود تا نگاه ویژه‌ای به بخش بهداشت و درمان نزاجا داشته باشیم.

امیر سرتیپ حیدری با بیان اینکه شبکه گسترده بهداشت و درمان در نیروی زمینی نیازمند توجه بیشتر مسئولان برای خدمات‌رسانی بهتر و موثرتر است، افزود: شبکه بهداشت و درمان نیروی زمینی در دوران کرونا ۱۲ هزار نیروی آموزش دیده را در اختیار شبکه درمانی کشور قرار داد.

وی در ادامه افزود: همچنین مجموعه نیروی زمینی ارتش، ۸ بیمارستان ۱۰۰ تخت‌خوابی را در همان ایام مقابله با شیوع بیماری کرونا ساخت و در اختیار سامانه بهداشت و درمان کشور قرار داد.

امیر سرتیپ حیدری با تأکید بر حضور مستمر نیروی زمینی در ۲۲۷ نقطه کشور در راستای حفاظت از حدود و ثغور کشو، خاطرنشان کرد: قطعاً این شبکه عظیم نیروی انسانی در کشور نیازمند توان قابل ملاحظه سامانه بهداشت و درمانی گسترده دارد تا بتواند اصول مأموریتی را همچون گذشته به نحو احسن به منصه ظهور برساند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در پایان اظهار داشت: امروز ۲۸ مرکز درمانی تخصصی و فوق تخصصی در نیروی زمینی تلاش می‌کنند که پاسخگوی نیازهای کشور در شرایط صلح و جنگ باشند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا