فرمانده نیروی هوایی ارتش از پایگاه شهید حبیبی مشهد بازدید کرد فرمانده نیروی هوایی ارتش از پایگاه شهید حبیبی مشهد بازدید و توان رزمی و عملیاتی این یگان را مورد ارزیابی قرار داد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش به همراه حجت […]

فرمانده نیروی هوایی ارتش از پایگاه شهید حبیبی مشهد بازدید کرد

فرمانده نیروی هوایی ارتش از پایگاه شهید حبیبی مشهد بازدید کرد

فرمانده نیروی هوایی ارتش از پایگاه شهید حبیبی مشهد بازدید و توان رزمی و عملیاتی این یگان را مورد ارزیابی قرار داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش به همراه حجت الاسلام والمسلمین سیداحمد قاضی رئیس اداره عقیدتی سیاسی این نیرو با حضور در پایگاه هوایی شهید حبیبی مشهد از بخش‌های مختلف این یگان بازدید کرد.

امیر سرتیپ خلبان واحدی با حضور در جمع خلبانان این پایگاه ضمن بررسی آمادگی عملیاتی این یگان گفت: یکی از دلایل موفقیت نیروی هوایی و عزتمندی آن، توکل به خداوند و ایمان کارکنان این نیرو در مواجه با خطرات بوده است.

در ادامه این بازدید حجت الاسلام سید احمد قاضی رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش ضمن توصیه به بهره‌مندی کارکنان از فضای معنوی حرم امام رضا (ع) اظهار کرد: زندگی در جوار حرم امام رضا (ع) فرصتی است که باید از آن به نحو احسن بهره برد تا برکات آن در زندگی شما نمایان شود.


فرمانده نیروی هوایی ارتش از پایگاه شهید حبیبی مشهد بازدید کرد