در پیامی؛ فرمانده نیروی قدس سپاه عروج سردار رستم قاسمی را تسلیت گفت فرمانده نیروی قدس سپاه با صدور پیامی عروج سردار رستم قاسمی را تسلیت گفت و تاکید کرد: آن سردار بزرگ در صحنه‌های گوناگون از جمله کمک مؤثر به محور مقاومت اسلامی حضور داشت. به گزارش خبرگزاری مهر، سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی […]

در پیامی؛

فرمانده نیروی قدس سپاه عروج سردار رستم قاسمی را تسلیت گفت

فرمانده نیروی قدس سپاه عروج سردار رستم قاسمی را تسلیت گفت

فرمانده نیروی قدس سپاه با صدور پیامی عروج سردار رستم قاسمی را تسلیت گفت و تاکید کرد: آن سردار بزرگ در صحنه‌های گوناگون از جمله کمک مؤثر به محور مقاومت اسلامی حضور داشت.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه با صدور پیامی عروج جانباز سرافراز و مجاهد خدوم، سردار رستم قاسمی را تسلیت گفت.

متن پیام به این شرح است:

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَی نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا احزاب: ۲۳
خانواده محترم سردار پرافتخار سپاه اسلام آقای مهندس رستم قاسمی

سلام علیکم بما صبرتم

عروج برادر همرزم و مجاهد؛ سردار سرتیپ پاسدار مهندس رستم قاسمی (ره) را صمیمانه تسلیت و تعزیت عرض می‌نمایم.

آن سردار بزرگ در صحنه‌های گوناگون؛ از دوران پرافتخار دفاع مقدس و پس از آن در مسئولیت فرماندهی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) و دو دوره خدمت صادقانه در وزارت خانه‌های نفت و راه و شهرسازی و همچنین کمک مؤثر به محور مقاومت اسلامی حضور داشت که این همه، نشان افتخار و ذخیره اخروی برای او خواهد بود. ان شاء الله.

از درگاه خداوند سبحان برای ایشان رحمت و رضوان الهی و اجر شهیدان و برای شما و دیگر بازماندگان محترم، صبر و اجز جزیل و سلامتی و عاقبت به خیری مسئلت می‌نمایم.


فرمانده نیروی قدس سپاه عروج سردار رستم قاسمی را تسلیت گفت