پایگاه خبری هشت صبح : تسنیم: فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز جنگ ترکیبی دشمن در زمینه‌های نرم، نیمه‌سخت و سخت در حال فشار آوردن به‌روی افکار مردم ایران انقلابی است که لازم است با روشنگری‌های لازم و جهاد تبیین دشمن را در تلاش‌هایش شکست داد. سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی […]

پایگاه خبری هشت صبح :

تسنیم: فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز جنگ ترکیبی دشمن در زمینه‌های نرم، نیمه‌سخت و سخت در حال فشار آوردن به‌روی افکار مردم ایران انقلابی است که لازم است با روشنگری‌های لازم و جهاد تبیین دشمن را در تلاش‌هایش شکست داد.

سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه همایش فرماندهان و مسئولان قرارگاه‌های عملیاتی شمال غرب این نیرو گفت: در سایه تلاش‌های رزمندگان اسلام و مردم غیور و انقلابی ایران اسلامی، امروز راهبردهای آمریکا در منطقه به آرزو تبدیل شده است.

سردار پاکپور افزود: امروز جنگ ترکیبی دشمن در زمینه‌های نرم، نیمه‌سخت و سخت در حال فشار آوردن به‌روی افکار مردم ایران انقلابی است که لازم است با روشنگری‌های لازم و جهاد تبیین دشمن را در تلاش‌هایش ـ که با ابزارهای نامبارکی همچون ماهواره، هالیوود، فضای مجازی، سلبریتی‌ها، تجزیه‌طلب‌ها، ریزپرنده‌ها، تکفیری‌ها و… دست به دست هم داده‌اند و علیه ملت همیشه‌قهرمان ایران اسلامی جریان‌سازی می‌کنند ـ ناکام گذاشت و در این عرصه بر اصحاب رسانه انقلابی تکلیف است که زودتر از رسانه‌های مزدور و معاند روایتگری کنند.

سردار علی‌اکبر پورجمشیدیان فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا علیه السلام با بیان اینکه در منطقه غرب و شمال غرب دشمن با برنامه‌های پیچیده به صحنه آمده و ناامنی‌های پی‌درپی را در برنامه کاری خود قرار داده بود، گفت: به حول و قوه الهی و عنایات همیشگی حضرت ولی‌عصر(عج) نسبت به رزمندگان اسلام، این نقشه‌های شوم دشمن نیز به‌خوبی مدیریت شد و برنامه‌های شوم تروریستی دشمنان انقلاب با همکاری نیروهای نظامی و امنیتی مورد رصد و ضربه قرار گرفته‌اند.

سردار پورجمشیدیان در ادامه با اشاره به خدمات بسیار ارزشمند و عظیم محرومیت‌زدایی قرارگاه حمزه سید الشهدا در زمینه‌های آبرسانی، بهداشتی، فرهنگی، از پروژه عظیم آبرسانی به ۱۰۰ روستای محروم در شهرستان بوکان به‌عنوان یکی از ده‌ها پروژه عظیم محرومیت‌زدایی این قرارگاه یاد کرد.

وی اجرای برنامه‌ها و طرح‌های محرومیت‌زدایی را یکی از اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: قرارگاه حمزه سیدالشهداء با تمام توان کنار وظیفه ایجاد امنیت پایدار در منطقه شمال غرب و غرب، نسبت به پاک کردن چهره فقر از این مناطق نیز تلاش خواهد کرد و دشمن را در اهداف پلید و ضدبشری خود ناکام خواهد گذاشت.

پورجمشیدیان تصریح کرد: امروز دشمن خوب می‌داند به هیچ عنوان فکر مقابله و عرض‌اندام در مقابل نظام مستحکم و پابرجای انقلاب اسلامی را نمی‌تواند در مخیله خود بگنجاند، چون سیلی‌های پشیمان‌کننده و درهم‌شکننده رزمندگان اسلام را به‌خوبی تجربه کرده است و اعمال مذبوحانه و محکوم به شکست مقطعی دشمن بیشتر چهره پلید و جنایتکارانه آنان را آشکار می‌کند.


فرمانده نیروی زمینی سپاه: باید هالیوود، سلبریتی‌ها و تجزیه‌طلب‌ها را در جریان‌سازی علیه ایران شکست داد