سیاسی

فارس: در جریان تعقیب و گریز پلیس و یک خودرو، پلیس به سمت لاستیک خودرو شلیک می‌کند، اما تیر‌ها به یکی از سرنشینان برخورد و باعث فوت او می‌شود / مردم در مقابل فرمانداری بندرعباس در اعتراض به این حادثه‌ تجمع کردند

به گزارش هشت صبح و به نقل از انتخاب :

فارس نوشت: امروز جمعی از اهالی روستای جمال احمد بندرعباس در اعتراض به حادثه دیروز در محدوده این روستا در مقابل فرمانداری این شهر تجمع کردند.

 

فرمانداری بندر عباس صبح امروز از حوالی ساعت ۹ شاهد تجمع افرادی بود که به حادثه‌ای که عصر روز گذشته منجر به فوت یک نفر شده بود اعتراض داشتند.

 

عصر روز گذشته و در جریان تعقیب و گریز پلیس و یک دستگاه خودرو کوئیک در بندرعباس، پلیس طبق قانون به کار گیری سلاح به سمت لاستیک خودرو شلیک می‌کند که یکی از تیرها به یکی از سرنشینان خودرو برخورد و باعث فوت وی می‌شود.

 

معترضان به این حادثه صبح امروز با حضور در مقابل فرمانداری خواستار توضیح مسئولان شهرستان در این خصوص شدند.

 

فیلم‌های منتشر شده از این تجمع نشان می‌دهد معترضان پس از حضور در مقابل درب فرمانداری وارد فرمانداری شده و با مسئولان استان گفت‌وگو کرده‌اند.

 

این تجمع پیش از ظهر امروز حدود ساعت ۱۱ به پایان رسید.

 

فرماندهی انتظامی بندرعباس درباره این ماجرا گفته که مأموران انتظامی در ادامه طرح مقابله با قاچاق خودروهای شوتی سوخت‌بر، به یک دستگاه خودرو کوئیک دارای شیشه های کاملا دودی، با دو نفر سرنشین مشکوک شدند اما سرنشینان این خودرو به اخطار پلیس بی‌توجهی کرده و با انجام حرکات نمایشی خطرناک و تغییر مسیر به سمت اتوبان، متواری می‌شوند.

 

مأموران نیز با رعایت کامل قانون بکارگیری سلاح، با هدف متوقف کردن خودرو، اقدام به شلیک به سمت لاستیک  کردند که با توجه به سرعت بالا و وجود پستی و بلندی‌های زیاد مسیر حرکت،  متاسفانه تیر شلیک شده، پس از انحراف، به سرنشین خودرو اصابت کرده و منجر به فوت وی گردید.

 

فرمانده انتظامی بندرعباس تصریح کرده بررسی‌های اولیه از فعالیت این خودرو در زمینه قاچاق سوخت خبر می‌دهد و نتیجه نهایی بررسی های تخصصی، متعاقبا اعلام خواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا