صدر جدول گلزنان در قبضه مهاجمان سپاهان

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری هشت صبح، شهریار مغانلو با دو گلی که به هوادار زد ۸ گله شد و رضا اسدی هم آخرین گل سپاهان را به ثمر رساند تا در کنار همبازی خود قرار بگیرد. نکته اینجاست که مهاجمان سپاهان صدر جدول را کاملاً تصرف کردند و با بقیه گلزنان لیگ برتر فاصله زیادی دارند. قبل از این بازی محمود فکری از آلودگی هوای تهران گلایه کرده بود در حالی که حالا باید فکری به حال تیم خودش کند و باید پذیرفت که شرایط او در تیم هوادار چندان جالب نیست. فکری که قبل از بازی با پرسپولیس هم از پرسپولیسی بودن داور صحبت کرده بود حالا باید تغییراتی اساسی در تیم خودش ایجاد کند هرچند که پتانسیل این کار را ندارد و البته معلوم نیست خودش تا کی در هوادار ماندنی باشد.

در رده دوم جدول گلزنان بازیکنانی نظیر مهدی عبدی از تراکتور، پوریا سرآبادانی از شمس آذر و رضا جعفری از ملوان با ۵ گل زده قرار دارند.

سپاهان در ۱۲ بازی خود ۳۲گل به ثمر رسانده که آماری فوق العاده است. کافی است گل‌های زده سپاهان اصفهان را با پرسپولیس و استقلال مقایسه کنید تا به قدرت هجومی تیم مورایس پی ببرید.

گفتنی است تنها باخت سپاهان مقابل ملوان بوده و این تیم با نساجی مازندران هم مساوی کرد اما ۱۰ دیدار دیگر خود از جمله بازی با پرسپولیس و استقلال را با پیروزی تمام کرد.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا