اقتصادی

شرایط فروش KMC X۵ و KMC T۹ از سوی کرمان‌موتور اعلام شد + جدول اردیبهشت ۱۴۰۳

به گزارش هشت صبح و به نقل از انتخاب :

شرکت کرمان‌موتور بخشنامه‌های فروش دو محصول جدید خود را اعلام کرد. شرایط فروش KMC X5 و KMC T9 از ساعت هشت صبح روز دوشنبه ۲۴ام اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ در دسترس متقاضیان قرار دارند. KMC X5 به صورت اقساطی عرضه می‌شود، درحالی‌که فروش KMC T9 تنها به‌صورت نقدی خواهد بود.

 

شرایط فروش KMC X5 و KMC T9، اردیبهشت ۱۴۰۳:

شرایط فروش KMC X۵ و KMC T۹ از سوی کرمان‌موتور اعلام شد + جدول اردیبهشت ۱۴۰۳

از آن‌جایی که KMC T9 به‌صورت نقدی فروخته می‌شود، سند خودرو آزاد خواهد بود که به خریدار ارائه خواهد شد. بااین‌حال سند KMC X5 تا پایان دوره اقساط در رهن شرکت باقی خواهد ماند. اقساط خودرو نیز به‌صورت چک‌های ۳ ماه یکبار تنظیم شده است. همچنین خودروها همراه با بیمه بدنه به خریدار واگذار می‌شوند که هزینه بیمه بدنه بر قیمت خودروها اضافه خواهد شد.

 

KMC T9 پیکاپ جدید کرمان‌موتور به‌شمار می‌آید که با نام جک T9‌ یا جک هانتر در بازار چین شناخته می‌شود. این خودرو نسبت به KMC T8 ابعاد بزرگ‌تری دارد و از آپشن‌های بیشتری نیز برخوردار است. وجه تمایز KMC T9 در مقایسه با KMC T8، گیربکس اتوماتیک این خودرو است. ازاین‌رو می‌توان گفت که KMC T9 رقیب مستقیم خودروهایی نظیر کلوت اتوماتیک و فوتون تونلند اتوماتیک ایران‌خودرو دیزل محسوب می‌شود. هم‌اکنون قیمت KMC T9 در مقایسه با رقبای خود کمتر است که همین مسئله می‌تواند باعث جذابیت این پیکاپ تازه‌وارد و اتوماتیک برای مصرف‌کننده ایرانی شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا