سید حسن خمینی درباره حمایت روسیه از موضع امارات در خصوص جزایر سه گانه ایرانی: مردم ایران نمی‌پذیرند که کشوری به خاطر منافع اقتصادی با کشورهای خلیج فارس نسبت به سرزمین ما اظهارات موهن داشته باشد/ مسئولان سیاست خارجی در نوع تعامل خود با این‌گونه کشورها تجدید نظر کنند

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش هشت صبح و به نقل از انتخاب :

جماران: حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی یادآور شد: افتخار جمهوری اسلامی است که بر خلاف همه حکومت های سلطنتی قبل، یک وجب از خاک کشور را به دشمنان وانگذاشتند.

یادگار امام گفت: مسئولان کشورهای خارجی هرگز نباید به خود جرأت دهند که درباره سرزمین ایران اظهارات سخیف داشته باشند. 

حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در حاشیه دیدار اعضای تیم نوجوانان فوتبال ایران در گفت و گو با خبرنگار جماران، در پاسخ به سوالی در خصوص ادعاهای اخیر نسبت به جزایر سه گانه گفت: بحث دفاع از تمامیت ارضی کشور و حفظ هر وجب از سرزمین ایران موضوعی است که مردم ایران بر سر آن با کسی تعارف ندارند. مسئولان کشورهای خارجی هرگز نباید به خود جرأت دهند که درباره سرزمین ایران اظهارات سخیف داشته باشند. 

وی افزود: مردم ایران نمی توانند بپذیرند که کشوری به خاطر منافع اقتصادی که با کشورهای جنوبی خلیج فارس دارد نسبت به سرزمین ما اظهارات موهن داشته باشد. 

سید حسن خمینی یادآور شد: افتخار جمهوری اسلامی است که بر خلاف همه حکومت های سلطنتی قبل، یک وجب از خاک کشور را به دشمنان وانگذاشتند.

وی در پایان توصیه کرد: لازم است مسئولان سیاست خارجی در نوع تعامل خود با اینگونه کشور ها تجدید نظر کنند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا