پایگاه خبری هشت صبح _ نشست خبری مسعود ستایشی سخنگوی قوه قضاییه امروز ۲ آبان با اصحاب رسانه برگزار شد. مسعود ستایشی در ابتدای این دیدار  با اشاره به بمباران غزه توسط ارتش رژیم صهیونیستی گفت:امروز مطالبه همه ملت‌ها، محاکمه جنایتکاران جنگی است و باید سردمداران این رژیم ناپاک توسط سیستم‌های مستقل حقوقی کشور‌ها محاکمه شوند و […]

سرنوشت زندان رجایی شهر چه خواهد شد؟

 

پایگاه خبری هشت صبح _ نشست خبری مسعود ستایشی سخنگوی قوه قضاییه امروز ۲ آبان با اصحاب رسانه برگزار شد.

مسعود ستایشی در ابتدای این دیدار  با اشاره به بمباران غزه توسط ارتش رژیم صهیونیستی گفت:امروز مطالبه همه ملت‌ها، محاکمه جنایتکاران جنگی است و باید سردمداران این رژیم ناپاک توسط سیستم‌های مستقل حقوقی کشور‌ها محاکمه شوند و با تشکیل محاکم قضایی، محاکمه سران رژیم منحوس صهیونیستی سرلوحه امور قرار گیرد.

وی ادامه داد: رژیم صهیونسیتی برای بقای چند روز بیشتر و اضافه بر آنچه مقدر شده است، دست به نسل‌کشی و کودک کشی زدند، اما از این مهلکه و گرداب خودساخته جان سالم به در نخواهند برد و به زودی زود در این گرداب فروخواهند رفت.

ستایشی اضافه کرد: هم اینک نیز صدای خرد شدن استخوان‌های رژیم منحوس و غاصب اشغالگر به خوبی شنیدن دارد و در دنیای جدید بدون صهیونسیت همراهان آن‌ها نیز دیگر جایگاهی ندارند.

سخنگوی قوه قضاییه افزود: فجایع صهیونیست‌ها چهره واقعی حقوق بشر غربی را بار دیگر عیان ساخت، اما وعده تخلف‌ناپذیر الهی مبنی پیروزی انسانیت بر شیطان صفتی محقق خواهد شد و شکوفه‌های زیبای حق از زیر آوار‌ها سربرخواهد آورد.

در ابتدای این نشست مسعود ستایشی در پاسخ به سوال خبرنگار پایگاه خبری هشت صبح در مورد آخرین وضعیت اقدامات انجام شده در مورد تعیین و تغییر کاربری زندان رجایی شهر کرج گفت:  در پاسخ به این سوال باید چند محور مهم را مدنظر قرار داد.نخست اینکه این اقدام در راستای اجرای یکی از مصوبات سفرهای استانی ریاست محترم قوه قضاییه به استان البرز صورت گرفته است.

ستایشی در ادامه تصریح کرد: نکته بعدی این است که اجرای این مصوبه در کمترین زمان و با بهترین کیفیت انجام گرفته و این زندان تخلیه شده است. و نکته دیگر و مهمتر اینکه تمام اقدامات در راستای رضایت مندی ملت بزرگوار استان البرز به خصوص کرج و با دستور موکد ریاست محترم قوه قضاییه انجام شده است.

وی خاطر نشان کرد: پس از سفر ریاست محترم قوه در ۱۷ فروردین ماه سال‌جاری کمیته انتقال زندان رجایی شهر تشکیل گردید و ظرف سه ماه این زندان تخلیه شد.

سخنگوی قوه قضاییه تصریح کرد: طی تفاهم نامه سه جانبه ای که میان وزارت دادگستری و سازمان زندان ها و استانداری البرز منعقد شده قرار است امر نوسازی و بهسازی و بازسازی واحد شماره ۲ زندان قزلحصار مورد توجه قرار گیرد.ضمن اینکه درباره کاربری جدید آن در کمیته های تخصصی ضمن بررسی طرح تفصیلی و طرح جامع شهر کرج و با لحاظ کردن نیازمندی های فرهنگی و آموزشی و خدماتی و … درنظر گرفته شود و با پیگیری استانداری البرز در شورای عالی و شهرسازی کشور مطرح گردد. 

 

این خبر تکمیل خواهد شد…..


سرنوشت زندان رجایی شهر چه خواهد شد؟ – پایگاه خبری هشت صبح