در حاشیه جلسه هیئت دولت؛ زلفی گل از قطع اینترنت حوزه های برگزاری کنکور خبر داد وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از قطع اینترنت در محوطه حوزه‌های برگزاری کنکور به منظور تامین امنیت برگزاری کنکور خبر داد. به گزارش خبرنگار مهر، محمدعلی زلفی‌گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری صبح امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت […]

در حاشیه جلسه هیئت دولت؛

زلفی گل از قطع اینترنت حوزه های برگزاری کنکور خبر داد

زلفی گل از قطع اینترنت حوزه های برگزاری کنکور خبر داد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از قطع اینترنت در محوطه حوزه‌های برگزاری کنکور به منظور تامین امنیت برگزاری کنکور خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدعلی زلفی‌گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری صبح امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در رابطه با تأمین امنیت برگزاری کنکور اظهار داشت: فقط در محوطه حوزه‌های برگزاری کنکور، اینترنت قطع خواهد شد تا داوطلبان در کمال آرامش و امنیت بتوانند رقابت کنند.

به گزارش مهر، عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در حاشیه جلسه هیئت دولت درباره خبر قطع اینترنت در روز کنکور، گفت: سازمان سنجش درخواست داده از آنجایی که ابزار و ادواتی پیدا شده که با اتصال به اینترنت می‌توان از آن‌ها در جلسات کنکور استفاده و تقلب کرد، برای حفظ حقوق شرکت‌کنندگان در کنکور اینترنت در زمان برگزاری کنکور قطع شود. وی همچنین تاکید کرد که این درخواست در حال بررسی است و هنوز چیزی مصوب نشده است.


زلفی گل از قطع اینترنت حوزه های برگزاری کنکور خبر داد