استان ها

راه‌اندازی دفتر جهاد دانشگاهی در گرمسار ضرورت دارد – هشت صبح

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر :

به گزارش خبرنگار مهر، یاسر عربی صبح یکشنبه در دیدار با رئیس جهاد دانشگاهی سمنان در دفتر خود، ضمن بیان اینکه راه‌اندازی دفتر جهاد دانشگاهی در گرمسار ضرورت دارد، تاکید کرد: حمایت لازم در راستای راه اندازی دفتر جدید جهاد دانشگاهی در گرمسار صورت خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه نیاز است که فرمانداری گرمسار در این زمینه پیگیری‌های خوبی را صورت دهد، افزود: فضای مناسبی را برای راه‌اندازی دفتر جهاد دانشگاهی شهرستان گرمسار می‌بایست در اختیار این مرکز قرار گیرد تا شاهد ارائه خدمات بهتری به مردم باشیم.

منتخب مردم گرمسار و آرادان در مجلس آتی بیان کرد: استفاده از ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی برای برنامه‌ریزی توسعه محور در شهرستان‌های گرمسار و آرادان در دستور کار قرار خواهد گرفت.

علی منصفی راد رئیس جهاد دانشگاهی استان سمنان نیز در این نشست درباره راه‌اندازی دفتر جهاد دانشگاهی در گرمسار، توضیح داد: دفتر نمایندگی جهاد دانشگاهی در سال‌های قبل در این شهرستان ایجاد و خدمات خوبی نیز به شهرستان‌های گرمسار و آرادان ارائه شده است.

وی با بیان اینکه خدمات نمایندگی خون بند ناف رویان در حال حاضر در گرمسار انجام می‌شد، تاکید کرد: امیدواریم که با حمایت‌های صورت گرفته مجدداً شاهد راه اندازی جهاد دانشگاهی در شهرستان گرمسار باشیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا