ورزشی

راه‌اندازی خانه تخصصی ووشو در مازندران ضروری است

به گزارش هشت صبح و به نقل از ایسنا؛

ایسنا/مازندران رئیس فدراسیون ووشو در ساری، نبود خانه تخصصی ووشو در مازندران را یکی از ضعف‌ها و کمبودهای مشهود این رشته پرطرفدار و مدال‌آور در این استان دانست.

امیر صدیقی امروز (سوم خرداد ماه) در حاشیه برگزاری مجمع انتخابات هیأت ووشو مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: نبود خانه تخصصی ووشو در مرکز این استان، یکی از ضعف‌های ووشو در مازندران محسوب می‌شود و نیاز است تا تصمیمی برای راه‌اندازی خانه تخصصی ووشو گرفته شود.

وی به ظرفیت بالای ووشو در مازندران اشاره کرد و افزود: ووشوکاران مازندرانی با قابلیت‌های بالایی که از خود نشان دادند، حتی در استان‌های دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرند و در تیم‌های مختلف، مازندران نماینده ورزشکار و مربی دارد.

رئیس فدراسیون ووشو ادامه داد: مازندران قهرمانان و مربیان نامی خوبی در ووشو دارد و اکنون سرمربی تیم‌ ملی ووشو بزرگسالان ایران هم از مازندران است که این نشان از قدرت ووشوی مازندران دارد. اکنون در فدراسیون ووشو فقط دو سرپرست در استان‌ها داریم و تمام هیأت‌های ما با رئیس اداره می‌شوند که نتیجه‌اش درخشش ووشوکاران ما در مسابقات مختلف است.

وی در بخش دیگری از سخنانش اضافه کرد: خدمت به مردم، یکی از تاکیدهای رئیس جمهور شهید بود و طبق تاکیدهای وزیر ورزش، ما همین روند را ادامه دادیم و مجمع انتخابات را برگزار کردیم.

راه‌اندازی خانه تخصصی ووشو در مازندران ضروری است

وی گفت: بسیار خوشحالیم که مسائل و موارد ووشو به خوبی و به درستی پیش می‌رود و خانواده منسجمی در فدراسیون ووشو وجود دارد.

رئیس فدراسیون ووشو افزود: همه ما دنبال کار مردم هستیم و در تلاشیم قدم‌های مثبتی برای پیشرفت ورزش کشور برداریم.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا