وحیدی در تذکر شفاهی: دیگر لزومی ندارد ایران مانع ترانزیت مواد مخدر به اروپا شود نماینده مردم بجنورد در مجلس گفت: : پارلمان اروپا بداند با این نابخردی که کردند، دیگر ضرورتی ندارد ایران با تقدیم شهدا هزینه سلامت دشمنان را دهد و مانع ترانزیت مواد مخدر به اروپا شود. به گزارش خبرنگار مهر، محمد […]

وحیدی در تذکر شفاهی:

دیگر لزومی ندارد ایران مانع ترانزیت مواد مخدر به اروپا شود

دیگر لزومی ندارد ایران مانع ترانزیت مواد مخدر به اروپا شود

نماینده مردم بجنورد در مجلس گفت: : پارلمان اروپا بداند با این نابخردی که کردند، دیگر ضرورتی ندارد ایران با تقدیم شهدا هزینه سلامت دشمنان را دهد و مانع ترانزیت مواد مخدر به اروپا شود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد وحیدی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۵ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی، گفت: توهین کنندگان به مرجعیت قرآن کریم از ذلیل ترین‌ها و شهدا و سپاه پاسداران در عصر حاضر از عزیزترین‌ها در بین مردم هستند.

وی بیان کرد: پارلمان اروپا بداند با این نابخردی که کردند، دیگر ضرورتی ندارد که ایران با تقدیم شهدا هزینه سلامت دشمنان را دهد و مانع ترانزیت مواد مخدر به اروپا شود.

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: پول‌پاشی ارزی و بی برنامگی در وزارت اقتصاد و بانک مرکزی چه سیاست اقتصادی است؟ آیا توزیع ثروت به ثروتمندان نیست؟ عرضه جدید را چه نامگذاری می‌کنید؟

وحیدی بیان کرد: همسان سازی حقوق بازنشستگان قانون بوده و برای آن در سال ۱۴۰۱ بودجه در نظر گرفته شده است. چرا دولت این قانون بسیار مهم را برای تأمین آرامش این قشر اجرایی نمی‌کند؟


دیگر لزومی ندارد ایران مانع ترانزیت مواد مخدر به اروپا شود