عمویی در تشریح جلسه با معاون ضدجاسوسی وزارت اطلاعات؛ دشمن تلاش‌های متعددی برای خرابکاری در مراکز حساس داشته است سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: سرویس‌های اطلاعاتی دشمن تلاش‌های متعددی برای خرابکاری در مراکز حساس کشور داشته‌اند که عمده این موارد با هوشیاری نهادهای امنیتی کشورمان بی اثر شده است. به گزارش خبرنگار مهر، ابوالفضل […]

عمویی در تشریح جلسه با معاون ضدجاسوسی وزارت اطلاعات؛

دشمن تلاش‌های متعددی برای خرابکاری در مراکز حساس داشته است

دشمن تلاش‌های متعددی برای خرابکاری در مراکز حساس داشته است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: سرویس‌های اطلاعاتی دشمن تلاش‌های متعددی برای خرابکاری در مراکز حساس کشور داشته‌اند که عمده این موارد با هوشیاری نهادهای امنیتی کشورمان بی اثر شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، ابوالفضل عمویی در تشریح جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، اظهار داشت: ظهر امروز، معاون ضدجاسوسی وزارت اطلاعات با حضور در کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گزارشی از اقدامات اخیر و اشراف این معاونت در مقابله با برنامه‌های سرویس‌های اطلاعاتی حریف از جمله صهیونیست‌ها ارائه کرد.

وی بیان کرد: بر اساس گزارش ارائه شده، سرویس‌های اطلاعاتی دشمن تلاش‌های متعددی در کسب اطلاع، نفوذ و خرابکاری در مراکز حساس و مهم کشور داشته‌اند که عمده این موارد با هوشیاری نهادهای امنیتی کشورمان، بی‌اثر شده است و در موارد خاصی در طراحی‌های فریب اطلاعاتی جمهوری اسلامی گرفتار شده‌اند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بر اساس گفته‌های مقامات معاونت ضدجاسوسی، ضربه به صنایع نظامی، نفوذ در مراودات اقتصادی به منظور ایجاد بحران و سازماندهی آشوبگران از جمله برنامه‌های سرویس‌های متخاصم بوده که وزارت اطلاعات در حال مقابله با آنهاست.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: در این جلسه نمایندگان ضمن طرح سوالاتی درباره گزارش ارائه شده و تقدیر از موارد خنثی شده از اقدامات دشمن، بر هوشیاری کامل نیروهای امنیتی در جنگ اطلاعاتی تاکید کردند. حاضران در جلسه، حافظان اصلی امنیت کشور را مردم دانستند و بر تقویت رویکرد «امنیت مردم پایه» تاکید کردند. اعضای کمیسیون هم خواستار تبیین برنامه‌های دشمن و اقدامات وزارت اطلاعات به نحو مقتضی به افکار عمومی شدند.


دشمن تلاش‌های متعددی برای خرابکاری در مراکز حساس داشته است