در نشست خبری بازی آمریکا و ایران، اتفاقی عجیب رخ داد. به گزارش خبرنگار اعزامی فارس به قطر، طبق برنامه ریزی مسئولان رسانه ای تیم ملی فوتبال آمریکا قرار بود امشب ۲ بازیکن این تیم یعنی ریم و زیمرمان در نشست خبری پاسخگوی رسانه ها باشند. نکته عجیب پیش از شروع این نشست یکی از […]

در نشست خبری بازی آمریکا و ایران، اتفاقی عجیب رخ داد.

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس به قطر، طبق برنامه ریزی مسئولان رسانه ای تیم ملی فوتبال آمریکا قرار بود امشب ۲ بازیکن این تیم یعنی ریم و زیمرمان در نشست خبری پاسخگوی رسانه ها باشند.

نکته عجیب پیش از شروع این نشست یکی از مسئولان تیم آمریکا از خبرنگاران این کشور خواست از سالن خارج شوند و در یک مورد خاص با هم هماهنگ باشند تا سوال ها و ترتیب آنها به چه شکلی پرسیده شود.

هر چند رسانه های آمریکایی توضیحی به ایرانی ها در مورد صحبت های این مسئول ندادند اما در جریان نشست رسانه ای ۲ مدافع یانکی ها اتفاق عجیبی افتاد.

در این نشست مدیر رسانه ای تیم ملی فوتبال آمریکا در شرایطی که ایرانی ها خواستار طرح سوال بودند تا آخرین سوال این نشست به هیچ یک از خبرنگاران ایرانی اجازه سوال کردن نداد و فقط رسانه های آمریکایی سوال می کردند.

این در شرایطی است که چند خبرنگار ایرانی دست خود را برای سوال پرسیدن بالا بردند اما باز هم مدیر رسانه ای تیم آمریکا تمایلی به سوال پرسیدن ایرانی ها نداشت.

در این میان خبرنگار «یاهو» درباره حرکت سیاسی فدراسیون فوتبال آمریکا در خصوص حذف آرم «الله» از پرچم کشورمان پرسید که بازیکنان این کشور در این مورد جواب خاصی ندادند اما در شرایطی که خبرنگار CBS از زیمرمان و ریم در مورد پیامشان برای مردم ایران پرسید، آنها به این سوال پاسخ دادند.

در نهایت آخرین سوال این نشست یک خبرنگار ایرانی از این ۲ مدافع پرسید. خبرنگار ایرانی در ابتدا از رفتار عجیب آمریکایی ها انتقاد کرد و گفت: اینجا جام جهانی است نه لیگ MLS (لیگ حرفه ای آمریکا) !


در نشست خبری بازی آمریکا و ایران چه گذشت؟