امیر ایرانی مطرح کرد؛ حضور فعال نیروی دریایی ارتش در آب‌های دوردست‌ فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: نیروی دریایی ارتش با حضور فعال و مقتدرانه در اقیانوس‌های بزرگ دنیا، پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران را در دوردست‌ها به اهتزاز درآورده است. به گزارش خبرگزاری مهر، امیر دریادار شهرام ایرانی، فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی […]

امیر ایرانی مطرح کرد؛

حضور فعال نیروی دریایی ارتش در آب‌های دوردست‌

حضور فعال نیروی دریایی ارتش در آب‌های دوردست‌

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: نیروی دریایی ارتش با حضور فعال و مقتدرانه در اقیانوس‌های بزرگ دنیا، پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران را در دوردست‌ها به اهتزاز درآورده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر دریادار شهرام ایرانی، فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در آئین افتتاح نمایشگاه راهیان نور پایگاه دریایی خرمشهر که با حضور امام جمعه این شهر و مقامات لشگری و کشوری برگزار شد، اظهار داشت: نیروی دریایی ارتش با حضور در آب‌های بین‌المللی و برافراشتن پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران معنای اقتدار را به منصه ظهور رسانده است.

وی با تاکید بر ضرورت تقویت اطلاع‌رسانی و تبیین دستاوردهای نظام عنوان کرد: در راستای فرمان فرماندهی معظم کل قوا مبنی بر جهاد تبیین، نمایشگاه راهیان نور نیروی دریایی ارتش افتتاح شد. راهیان نور و برپایی نمایشگاه‌هایی از این قبیل، ظرفیت و فرصتی اساسی برای جهاد تبیین است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش از ظرفیت عظیم دفاع مقدس به عنوان میراثی گرانبها یاد کرد و ادامه داد: در این نمایشگاه سیر تحولات هشت سال دفاع مقدس و دستاورهای دفاعی نیروی دریایی ارتش به نمایش گذاشته شده است که توسط همرزمان ما برای بازدید کنندگان تشریح خواهد شد تا مردم تلاش‌های فرزندان خود در نیروی دریایی ارتش را از نزدیک لمس کنند.

امیر دریادار ایرانی تاکید کرد: امروز با همت جوانان کشور و به برکت خون پاک شهدا، نیروی دریایی ارتش در سطح بالایی از قدرت و اقتدار قرار دارد و با حضور فعال در اقیانوس‌های بزرگ دنیا، پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران را در دوردست‌ها به اهتزاز درآورده است.

گفتنی است؛ نمایشگاه راهیان نور نیروی دریایی ارتش تا ۲۹ اسفند میزبان زائران مناطق عملیاتی جنوب غرب و کاروان‌های راهیان نور از سراسر کشور خواهد بود. در این نمایشگاه برخی از توانمندی‌های نیروی دریایی ارتش، تجهیزات به‌روزرسانی شده و دستاوردهای نوین ارتش در حوزه دریایی به نمایش درآمده است. پیشکسوتان جنگ ۳۴ روزه خرمشهر و فاتحان خونین‌شهر در این نمایشگاه روایتگر و میزبان زائران کوی عشق هستند.


حضور فعال نیروی دریایی ارتش در آب‌های دوردست‌