استان ها

حضور حماسی در انتخابات از هر موشکی برای اسرائیل ویرانگرتر است – هشت صبح

به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر :

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علی زاهددوست در نماز عید سعید قربان در خورموج اظهار کرد: عید قربان یادآور یک پیروزی در یک امتحان بزرگ از حضرت ابراهیم خلیل‌الرحمن است.

وی اضافه کرد: عرصه عالَم، همه امتحان است و ما و شما هر لحظه در یک آزمون الهی هستیم. اما گاهی یک امتحانات ویژه‌ای پیدا می‌شود.

امام جمعه دشتی ادامه داد: ابراهیم خلیل‌الرحمن یک زندگی سراسر آزمون و سختی داشت و از عهده همه امتحانات الهی سربلند سرافراز بیرون آمد.

وی بیان کرد: شهرستان دشتی دیار عالمان و دینداران است لذا در برای دین ارزش‌های دینی همه ما باید دغدغه مند باشیم. همه باید برای رونق بیش از پیش مساجد و اماکن دینی همت کنیم و کوتاهی‌ها را جبران کنیم.

زاهددوست تصریح کرد: مسئله روز کشور عزیز ما امروز انتخابات است انتخابات تجلی مردم سالاری دینی امری بسیار مهم و حائز اهمیت است.

وی با بیان اینکه حضور شما مردم در انتخابات به معنای دست رد به سینه آمریکا و اسرائیل است افزود: کمرنگ شدن انتخابات از آرزوهای همیشگی دشمنان ما است که ان‌شاءالله این آرزو را با خود به گور خواهند برد.

امام جمعه دشتی گفت: هر کس می‌خواهد صهیونیست‌ها را عصبانی و متحیر کند در انتخابات شرکت کند، زیرا هر برگ رأی تیری به تابوت دشمنان است و حضور حماسی در انتخابات از هر موشکی برای اسرائیل ویرانگر تر خواهد بود.

وی اظهار کرد: هر کس می‌خواهد امام زمان (عج) را از خود راضی و خشنود کند پای صندوق رأی حاضر شود و فرد اصلح را انتخاب کند.

زاهددوست تصریح کرد: ملت ایران هرگز به کسی که شبکه‌های بیگانه او را تأیید و تبلیغ می‌کنند اعتماد نخواهند کرد.

وی افزود: امیدوارم عیدی این عید بزرگ اسلام عید سعید قربان پیروزی و نصرت ملت‌های مظلوم مسلمان خصوصاً مردم مظلوم فلسطین و غزه و همچنین محو و نابودی ظالمان مستکبران خصوصاً صهیونیست‌های جلاد و آدمکش باشد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا