ورزشی

جیانی: بازیکنان جوان ایران از سطح خوبی برخوردارند

به گزارش هشت صبح و به نقل از ایسنا؛

سرمربی تیم ملی والیبال فرانسه با بیان اینکه نظر مثبتی به تیم ایران دارد، گفت: سطح فرهنگ و ساختار آموزش والیبال ایران بسیار بالاست و بازیکنان جوانی در این کشور فعالند.

به گزارش ایسنا، آندره‌آ جیانی در آستانه دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و فرانسه در هفته سوم لیگ ملت‌ها، درباره تیم ملی ایران اظهار کرد: نظر مثبتی نسبت به این تیم دارم. به این خاطر که فرهنگ و ساختار آموزش والیبال ایران بسیار سطح بالاست. بازیکنان جوانی در والیبال ایران فعالند و سطح خوبی هم دارند.

او در پاسخ به پرسشی درباره پیش‌بینی قهرمان مسابقات والیبال بازی‌های المپیک پاریس گفت: جواب‌دادن به‌ این سوال خیلی سخت است. این مسابقات با بقیه مسابقات فرق دارد. حدودا ۱۰ تیم توانایی رسیدن به مدال را دارند. رقابت برای همه بسیار سخت است.

سرمربی تیم ملی والیبال فرانسه تصریح کرد: دور اول بازی‌های المپیک هم سخت است؛ چرا که چهار تیم سطح بالا در هر گروه حضور دارند و فقط دو تیم به مرحله حذفی صعود می‌کنند. به نظرم فقط باید به تیم خودمان فکر و برای پیشرفت بازیکنان تلاش کنیم.

جیانی درباره حواشی مطرح‌شده درباره استفان بویر و مصدومیت این بازیکن هم گفت: مصدومیت این بازیکن بحث خیلی مهمی است. تیم ملی فرانسه با یک قطر پاسور دیگر شروع کرد و فکر می‌کنم برای بازی های المپیک آماده‌ایم. خیلی ناراحتم از وضعیتی که برای او (بویر) پیش آمده اما در ورزش این اتفاق طبیعی است. باید به بهترین تیم خودمان فکر کنیم.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا