استان ها

تداوم راه شهید رییسی با انتخاب فردی انقلابی و مردمی محقق می‌شود – هشت صبح

به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر :

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا غلامی در تشریح چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: دولت شهید آیت الله رئیسی از همان شروع فعالیت خود تلاش کرد تا گفتمان مورد نظر رئیس جمهور شهید را در کالبد برنامه‌ها و اقدامات خود نشان دهد و سفرهای استانی، راه اندازی واحدهای تولیدی تعطیل شده و سیاست خارجی کارآمد، شعار انتخاباتی رئیس جمهور شهید یعنی «دولت مردمی، ایران قوی» را به صورت حقیقی عملی کرد.

وی با اشاره به شخصیت والای شهید رئیسی گفت: حضور این شهید بزرگوار در دو انتخابات ریاست جمهوری در سال‌های ۹۶ و ۱۴۰۰، تحول مهمی از نحوه حضور در رقابت‌های انتخاباتی در نظام جمهوری اسلامی را تبیین کرد و شهید رئیسی نشان داد که می‌توان بدون قدرت‌طلبی و بی‌اخلاقی در رقابت انتخاباتی حضور داشت و مصلحتی بالاتر و بزرگ‌تر از منافع فردی و جناحی را در نظر گرفت.

غلامی افزود: سیره و منش سیاسی شهید رئیسی نشان داد که می‌توان در بالاترین عرصه سیاست ایستاد اما دین، اخلاق و آزادگی را از دست نداد و با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، گره مشکلات مردم را باز کرد.

غلامی گفت: باید فردی را انتخاب کنیم که بتواند راه شهید رئیسی در خدمتگزاری به مردم را ادامه دهد.

دبیر ستاد مردمی سازی دولت در شهرستان داراب با اشاره به چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: رئیس جمهور باید توان وحدت آفرینی در جامعه را داشته باشد و از سلامت، تجربه، توان ادراکی و توان ارتباط‌گیری قوی برخوردار باشد؛ از این رو قطعاً مسئولیت رئیس‌جمهور آینده به واسطه ویژگی‌های انقلابی و مردمی شهید رئیسی، سنگین‌تر از گذشته خواهد بود.

محمدرضا غلامی در مورد مشارکت مردم در انتخابات گفت: حماسه انتخابات مکمل حماسه بدرقه شهیدان بوده و قطعاً حضور حداکثری مردم در پای صندوق رأی بسیاری از مسائل کشور را حل خواهد کرد و این مشارکت با تبیین دستاوردهای دولت شهید رئیسی و جلوگیری از تحریف حقایق، محقق می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا