سعادتی در تذکر شفاهی: تجزیه‌طلبان راه به جایی نمی‌برند/ با هنجارشکنی‌ برخورد شود نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تجزیه‌طلبان بدانند که راه به جایی نمی‌برند، گفت: از نهادهای فرهنگی و قضائی می‌خواهم که به موضوع هنجارشکنی‌ها ورود کنند. به گزارش خبرنگار مهر، مهدی سعادتی در جلسه علنی امروز (یکشنبه […]

سعادتی در تذکر شفاهی:

تجزیه‌طلبان راه به جایی نمی‌برند/ با هنجارشکنی‌ برخورد شود

تجزیه‌طلبان راه به جایی نمی‌برند/ با هنجارشکنی‌ برخورد شود

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تجزیه‌طلبان بدانند که راه به جایی نمی‌برند، گفت: از نهادهای فرهنگی و قضائی می‌خواهم که به موضوع هنجارشکنی‌ها ورود کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی سعادتی در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۱۵ آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی ضمن تشکر از مردم برای حضور با شکوه در یوم‌الله ۱۳ آبان، گفت: این حماسه موجب بیمه شدن انقلاب اسلامی شد و تجزیه طلبان بدانند که راه به جایی نمی‌برند و پرچم نظام الهی پابرجا خواهد ماند.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: از نهادهای فرهنگی و قضائی می‌خواهم که به موضوع هنجارشکنی‌ها ورود کنند. علاوه بر این، باید احکام سنگینی برای افرادی که موجب شهادت پاسداران امنیت شدند، در نظر گرفته شود.


تجزیه‌طلبان راه به جایی نمی‌برند/ با هنجارشکنی‌ برخورد شود