امیردریادار ایرانی : بیمارستان کنارک در سواحل مکران بزودی افتتاح خواهد شد امیردریادار ایرانی از افتتاح بیمارستان کنارک در سواحل مکران و در آینده نزدیک خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی ارتش، امیردریادار شهرام ایرانی، فرمانده نیروی دریایی ارتش با حضور در منطقه سوم نبوت نیروی دریایی ضمن بازدید از […]

امیردریادار ایرانی :

بیمارستان کنارک در سواحل مکران بزودی افتتاح خواهد شد

بیمارستان کنارک در سواحل مکران بزودی افتتاح خواهد شد

امیردریادار ایرانی از افتتاح بیمارستان کنارک در سواحل مکران و در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی ارتش، امیردریادار شهرام ایرانی، فرمانده نیروی دریایی ارتش با حضور در منطقه سوم نبوت نیروی دریایی ضمن بازدید از روند پیشرفت بیمارستان ۶۴ تختخوابی خاتم‌الانبیاء (ص) این نیرو در سواحل مکران، از افتتاح و بهره برداری این مرکز درمانی در آینده نزدیک خبر داد.

امیر دریادار شهرام ایرانی هدف اصلی ساخت این بیمارستان را ارائه خدمات پزشکی با کیفیت مطلوب به مردم عزیز مناطق جنوبی و نیز خانواده کارکنان مستقر در سواحل مکران عنوان کرد و گفت: امیدواریم با افتتاح و توسعه خدمات پزشکی بتوانیم کمک کوچکی در تسکین آلام مردم این مناطق داشته باشیم.

بیمارستان ۶۴ تختخوابی خاتم الانبیا نیروی دریایی ارتش در دو طبقه و در زمینی به وسعت ۱۱ هزار متر مربع احداث شده است و با توجه به فاصله حدود ۹۰۰ کیلومتری از مرکز استان سیستان و بلوچستان، خدمات درمانی مورد نیاز برای بیش از ۳۰۰ هزار نفر از ساکنان شهرستان چابهار و کنارک و روستاهای همجوار آن را فراهم می‌کند.

تجهیزات و خدمات تخصصی موجود در این مرکز درمانی شامل دستگاه‌های سی تی اسکن، رادیولوژی، اکسیژن درمانی، اتاق‌های هایپرمال و همچنین بخش‌های مختلف داخلی، جراحی، دندانپزشکی، زنان و زایمان، اطفال، icu، ccu و اورژانس است.


بیمارستان کنارک در سواحل مکران بزودی افتتاح خواهد شد