شریعتی در تذکر شفاهی: بیانیه برخورد با افرادی که ناامنی ایجاد کردند، قابل دفاع است نماینده مردم تهران در مجلس گفت: ما در بیانیه‌ای خواستار برخورد با افرادی شدیم که ناامنی ایجاد کرده و قتل انجام دادند که آن بیانیه قابل دفاع است. به گزارش خبرنگار مهر، مالک شریعتی در جلسه علنی نوبت عصر امروز […]

شریعتی در تذکر شفاهی:

بیانیه برخورد با افرادی که ناامنی ایجاد کردند، قابل دفاع است

بیانیه برخورد با افرادی که ناامنی ایجاد کردند، قابل دفاع است

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: ما در بیانیه‌ای خواستار برخورد با افرادی شدیم که ناامنی ایجاد کرده و قتل انجام دادند که آن بیانیه قابل دفاع است.

به گزارش خبرنگار مهر، مالک شریعتی در جلسه علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه ۲۲ آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی، اظهار داشت: یک بیانیه با امضای ۲۲۷ نفر از نمایندگان از تریبون مجلس قرائت شد که قابل دفاع است.

وی یادآور شد: در آن بیانیه ما خواستار برخورد با افرادی شدیم که ناامنی ایجاد کرده، قتل کرده و امثال شهید آرمان علی وردی را به شهادت رساندند. آن بیانیه قابل دفاع است و به آن افتخار می‌کنیم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از آنجایی که آن بیانیه اثرگذار بود، عده‌ای نامه‌ای جعلی درست کردند و آن را به مجلس شورای اسلامی نسبت دادند که در آن نامه آمده است که مجلس خواستار برخورد با معترضان و مردم عادی شده است که دروغ است.

شریعتی تاکید کرد: اگر آن بیانیه نمایندگان مجلس شورای اسلامی اثرگذار نبود، این افراد به سراغ جعل نامه نمی‌رفتند.


بیانیه برخورد با افرادی که ناامنی ایجاد کردند، قابل دفاع است