بیانیه مجمع بسیجیان مشهد:‌ بسیج دیوار مستحکمی در مقابله بانفوذ دشمنان قسم خورده ایران است مشهد ـ مجمع بسیجیان مشهد در بیانیه‌ای اعلام کرد: امروز بسیج دیوار مستحکمی در مقابله با نفوذ دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی ایران است. به گزارش خبرگزاری مهر، مجمع بسیجیان مشهد به مناسبت ۵ آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفان بیانیه […]

بیانیه مجمع بسیجیان مشهد:‌

بسیج دیوار مستحکمی در مقابله بانفوذ دشمنان قسم خورده ایران است

بسیج دیوار مستحکمی در مقابله بانفوذ دشمنان قسم خورده ایران است

مشهد ـ مجمع بسیجیان مشهد در بیانیه‌ای اعلام کرد: امروز بسیج دیوار مستحکمی در مقابله با نفوذ دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی ایران است.

به گزارش خبرگزاری مهر، مجمع بسیجیان مشهد به مناسبت ۵ آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفان بیانیه ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: پنجم آذر ماه یکی از درخشان‌ترین برگ‌های زرین انقلاب شکوهمند اسلامی و یادآور صدور فرمان تاریخی امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین در مقطع حساس و سرنوشت سازی است که نهال نوپای انقلاب اسلامی تازه پا گرفته بود.

در ادامه تاکید شده است: بدون تردید دوراندیشی، هوشیاری و درایت بینظیر حضرت امام خمینی (ره) درتأسیس آن نهاد مقدس و هدایت و تدابیر روشنگرانه رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) اساسی‌ترین عامل خنثی سازی توطئه‌ها در مقابل انقلاب اسلامی بوده و حوادث سال‌های بعد، گواهی روشن بر درستی این تصمیم بوده است.

مجمع بسیجیان مشهد در ادامه این بیانیه آورده است: امروز بسیج دیوار مستحکمی در مقابله بانفوذ دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی ایران است و در این نبرد خطیر همواره بسیج و بسیجیان جان بر کف، خوش درخشیده و انقلاب را بیمه کرده اند. دفاع جانانه در هشت سال دفاع مقدس، نقش آفرینی در سازندگی کشور پس از جنگ تحمیلی، مشارکت در رشد و توسعه همه جانبه علمی، مقابله غیرتمندانه با تهاجم فرهنگی و نفوذ بی امان دشمن و دفاع از حریم اهل بیت و کشور، و امروز دفاع مظلومانه و مقتدرانه از امنیت کشور امام زمان (عج)، همه نشان از عمق تفکر انقلابی، بصیرت ولایی.اراده خلل ناپذیر و اقدام عاشورایی و به هنگام بسیجیان است که نشأت گرفته از اسلام ناب محمدی (ص) بوده است.

مجمع بسیجیان مشهد مقدس در پایان ضمن گرامیداشت هفته بسیج بار دیگر بیعت خود را با رهبر حکیم و فرزانه حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مدظله العالی، تجدیدمی‌نماید و با استعانت از روح بلند شهدای این شجره طیبه و امام راحل عظیم الشان آمادگی همه جانبه را برای حفاظت از دستاوردهای درخشان انقلاب اسلامی در این شرایط فتنه گونه اعلام می‌دارد و باور دارد همانطور که آمریکا در گذشته نتوانسته هیچ غلطی بکند در آینده هم نیز نخواهد توانست. همچنین از مسئولین کشور خواهشمنداست که با دقت، سرعت و قاطعیت با عاملان و آمران جنایات تروریستی در فتنه اخیر برخورد کنند.

ما بسیجیان مشهد الرضا (ع) اعلام می‌کنیم با تمام توان ازپرچم مقاومت و ایثار و ایستادگی که سردار رشید اسلام، شهید سلیمانی عزیز و همرزمانش با مجاهدت و ایثار و تبیین مبانی اسلام ناب محمدی (ص) پا برجا نگاه داشتند محافظت کنیم.


بسیج دیوار مستحکمی در مقابله بانفوذ دشمنان قسم خورده ایران است