به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، در دومین نشست ستاد مرکزی یوم الله ۱۳ آبان اعلام شد با توجه به تحولات سرزمین‌های اشغالی، امسال راهپیمایی از میدان فلسطین متمرکز می‌شود و تا مقابل لانه سابق جاسوسی آمریکا تمرکز خواهد داشت. رییس ستاد مرکزی یوم الله ۱۳ آبان در این نشست گفت: امسال با توجه به شرایط حاکم […]


به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، در دومین نشست ستاد مرکزی یوم الله ۱۳ آبان اعلام شد با توجه به تحولات سرزمین‌های اشغالی، امسال راهپیمایی از میدان فلسطین متمرکز می‌شود و تا مقابل لانه سابق جاسوسی آمریکا تمرکز خواهد داشت.

رییس ستاد مرکزی یوم الله ۱۳ آبان در این نشست گفت: امسال با توجه به شرایط حاکم بر فلسطین و شکست صهیونیست‌ها و جبهه استکبار، روز استکبارستیزی قوی‌تر جلوه گر می‌شود.

سردار محمد رضا نقدی افزود: تحولات مقاومت فلسطینی یک شرایط جدید در نظم نوین جهانی است که البته آمریکایی‌ها از آنجا که از تحولات این نظم عقب هستند درکی از آن ندارند.

وی تاکید کرد: اکنون بر همگان ثابت شده است که خانه عنکبوت شعار و خیال نیست و یک واقعیت است.

سردار نقدی گفت: عملیات مقاومت نشان داد آزادی قدس هم سهل الوصول شده و صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها پس از شکست در عراق سوریه و افغانستان حالا شکست تاریخی دیگری را متحمل شده‌اند.

وی ادامه داد: شعار محوری امسال روز ۱۳ آبان نظم نوی جهانی با نسل آرمانی هست.

رییس ستاد مرکزی یوم الله ۱۳ آبان همچنین گفت: در روز ۱۳ آبان طومار و شکایت مردم از دولت آمریکا به علت کودتای ۲۸ مرداد جمع آوری خواهد شد و البته برای روز ۲۴ آبان جمعی از وکلا شکایت خانواده شهدای مدافع حرم از دولت آمریکا را برای تشکیل داعش در معرض دید مردم قرار خواهند داد.


برگزاری راهپیمایی ۱۳ آبان از میدان فلسطین به سمت لانه جاسوسی – پایگاه خبری هشت صبح