یوسفی در تذکر شفاهی: باید معیشت پرستاران مورد توجه ویژه قرار گیرد نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر ضرورت اجرای نظام تعرفه گذاری پرستاران گفت: باید به معیشت پرستاران به ویژه پرستاران مراکز درمانی توجه ویژه شود. به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی یوسفی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۹ آذرماه) مجلس […]

یوسفی در تذکر شفاهی:

باید معیشت پرستاران مورد توجه ویژه قرار گیرد

باید معیشت پرستاران مورد توجه ویژه قرار گیرد

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر ضرورت اجرای نظام تعرفه گذاری پرستاران گفت: باید به معیشت پرستاران به ویژه پرستاران مراکز درمانی توجه ویژه شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی یوسفی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۹ آذرماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی اظهار داشت: روز پرستار را به همه پرستاران و کادر درمان که همواره با ایثار در صحنه حضور دارند، تبریک می گویم.

وی بیان کرد: همچنین جا دارد از زحمات ۶۳ هزار همسر جانباز در کشورمان هم تشکر کنم چرا که آنان هم در حال پرستاری از جانبازان این مرز و بوم هستند.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید به معیشت پرستاران توجه جدی شود و علیرغم اینکه چندین سال است که موضوع اجرای نظام تعرفه گذاری پرستاران مورد تأکید قرار می‌گیرد اما به نتیجه‌ای نرسیده است.

یوسفی تأکید کرد: امروز شاهد چندین نوع قرارداد پرستاری هستیم که باید این شرایط اصلاح شود. باید به معیشت پرستاران به ویژه پرستاران مراکز درمانی توجه ویژه شود.


باید معیشت پرستاران مورد توجه ویژه قرار گیرد