استان ها

امدادرسانی به ۱۶ تصادف رانندگی در استان سمنان/ ۲ نفر جان باختند – هشت صبح

به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر :

حسین درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه طی یک هفته گذشته جمعیت هلال احمر استان سمنان به ۱۶ حادثه رانندگی در محورهای مواصلاتی استان سمنان امدادرسانی کرده است، ابراز داشت: از بین این حوادث پنج مورد تصادف دو خودرو با یکدیگر، یک مورد سقوط از پل، پنج مورد انحراف خودرو از جاده و پنج مورد واژگونی خودرو بوده است.

وی ضمن بیان اینکه حوادث رانندگی هفته گذشته منجر به جان باختن دو هموطن و مصدومیت ۵۲ نفر شده است، افزود: سقوط از پل خودرو پراید ۱۴۱ کیلومتر ۱۲ محور ایوانکی به شریف آباد و انحراف از جاده تریلی کیلومتر ۲۲ محور سرخه به آرادان هر کدام یک کشته بر جای گذاشته است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان ضمن بیان اینکه طی هفته گذشته شاهد یک حادثه رانندگی برای یک اتوبوس نیز بوده‌ایم، ابراز داشت: انحراف از جاده اتوبوس کیلومتر ۶۲ محور شاهرود به میامی چهار مصدوم برجای گذاشت.

درخشان ضمن بیان اینکه به یک مورد تصادف زنجیره‌ای نیز امداد رسانی لازم صورت گرفته است، تصریح کرد: تصادف زنجیره‌ای سه خودرو (یک سواری و دو کامیونت) در کمربندی شاهرود به میامی محدوده پل سعد آباد باعث مصدومیت پنج نفر شده است.

وی افزود: انحراف از جاده ال ۹۰ و سقوط آن در کانال آب کیلومتر ۷۰ محور سرخه به آرادان- فرعی روستای کند قلی خان و واژگونی سمند در کیلومتر ۳۳ محور شاهرود به آزادشهر هر کدام با شش مصدوم و واژگونی کوئیک کیلومتر ۱۵۵ محور قم به گرمسار با پنج مصدوم بیشترین تعداد مجروحان حوادث رانندگی را رقم زدند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا