اقتصادی

اسپری رنگ بر چیست و چه کاربردی دارد؟

به گزارش هشت صبح و به نقل از انتخاب :

تا به‌حال برایتان پیش آمده که بخواهید رنگ را از روی سطوح فلزی و چوبی پاک کنید اما ندانید بهترین روش چیست؟ اگر به دنبال یک راه سریع و آسان برای پاک کردن رنگ‌های قدیمی و یا تغییر رنگ سطوح چوبی و فلزی هستید، بهترین ابزار برای شما استفاده از اسپری رنگ پاک‌کن است.

اسپری رنگ‌بر چیست؟

اسپری رنگ‌بر هافمن، محصولی جدید و نوآورانه برای پاک‌ کردن انواع رنگ‌ها از سطوح چوبی و فلزی است. با استفاده از این محصول می‌توان به‌راحتی و بدون هیچ‌گونه آسیب و خوردگی، رنگ‌های موجود را از روی سطوح پاک کرده و روی آن را مجدداً رنگ‌آمیزی کرد.

اسپری رنگ‌بر هافمن، نوعی محصول نوآورانه و تک‌ جزئی برپایه حلال‎‌های کلره و هواخشک است و همانطور که از نامش پیداست، از آن برای از بین بردن رنگ‌های شیمیایی استفاده می‌شود.

کاربرد اسپری پاک‎کننده رنگ هافمن

این محصول، ترکیبات شیمیایی خاصی داشته و برای استفاده راحت‌تر کاربران به‌صورت اسپری طراحی شده است. ویژگی مهم اسپری پاک‌کننده رنگ هافمن، مراقبت از لایه‌های زیرین رنگ بوده و این اطمینان و تضمین را به مصرف‌کننده می‌دهد که بدون هیچ‌گونه آسیبی، رنگ‌های سطح را از بین ببرد.

از ویژگی برجسته این محصول، تولید آن در قالب اسپری و کاربری آسان آن برای مصرف‌کننده است. با استفاده از این محصول، فرایند زدودن رنگ‌ها بسیار راحت‌تر انجام شده و دیگر نیازی به استفاده از ابزارهای پیچیده و زمان‌بر نیست.

نحوه استفاده از اسپری رنگ‌بر

برای استفاده از این محصول، تنها کافی است اسپری را بر روی سطح موردنظر زده و چند دقیقه صبر کنید. ذرات شیمیایی اسپری رنگ‌بر هافمن، به بافت رنگ نفوذ کرده و می‌توان با استفاده از یک پارچه، سطح موردنظر را پاک و از هر نوع رنگ تمیز کرد.

اسپری رنگ ‎بر هافمن؛ جادویی برای زدودن رنگ‌ها

اسپری رنگ ‌بر هافمن (رنگ پاک کن)، توسط شرکت صنایع رنگ اطلس فام تولید می‌شود. این تولیدکننده برتر ملی در طول تنها ۱۴ سال فعالیت خود، موفق شده بیش از ۴۰% نیاز داخلی کشور را به تنهایی تامین کرده و به بیش از ۱۲ کشور دنیا از جمله کشورهای آسیای جنوبی، بخش‌هایی از آمریکا و آفریقای جنوبی و کشورهای همسایه ایران صادر کند.

باتوجه به سادگی و کارایی بالای این محصول، اسپری رنگ‌بر هافمن انتخابی عالی برای هرکسی است که به دنبال یک راه سریع و موثر برای از بین بردن رنگ از سطوح چوبی و فلزی است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا