سردار فرحی: استکبار جنگ فوق مدرنی را در تمامی ابعاد علیه ایران آغاز کرده است جانشین وزیر دفاع گفت: امروز جبهه استکبار تحت آموزه‌های پست مدرنیسم، جنگ فوق مدرن را در تمامی ابعاد علیه ما آغاز کرده است. به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، سردار سید مهدی فرحی جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی در گردهمایی بزرگ بسیجیان […]

سردار فرحی:

استکبار جنگ فوق مدرنی را در تمامی ابعاد علیه ایران آغاز کرده است

استکبار جنگ فوق مدرنی را در تمامی ابعاد علیه ایران آغاز کرده است

جانشین وزیر دفاع گفت: امروز جبهه استکبار تحت آموزه‌های پست مدرنیسم، جنگ فوق مدرن را در تمامی ابعاد علیه ما آغاز کرده است.

به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، سردار سید مهدی فرحی جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی در گردهمایی بزرگ بسیجیان وزارت دفاع با اشاره به اهمیت بهره‌گیری نسل جوان از فرهنگ و تفکر بسیجی اظهار داشت: بسیجی حقیقی تابع ولایت و امام زمانش است و این مسیر نورانی را تا خط سرخ شهادت ادامه می‌دهد؛ همانگونه که یاران امام حسین (ع) تا آخرین نفس از جبهه حق در برابر جبهه نفاق دفاع کردند.

سردار فرحی با تاکید بر اینکه بسیجی باید به سلاح تقوا و ورع مجهز باشد، افزود: انسان در سایه تقوا تحت حمایت و نصرت الهی قرار می‌گیرد و کسی را که پروردگار پشتیبانی کند، قطعاً پیروزی با او همراه است.

وی با اشاره به اینکه شناخت، آگاهی و بصیرت در پرتو رعایت دستورات الهی و تقوا حاصل می‌شود، تصریح کرد: به استناد آیات قرآن کریم هر کسی که تقوا پیشه کند پروردگار به او قدرت تشخیص و شناخت حق از باطل را می‌دهد؛ از این‌رو ریشه بصیرت در تقوا نهفته است.

سردار فرحی با اشاره به اثرگذاری ایمان در تشخیص جبهه حق از باطل، بیان داشت: انسان مؤمن در فضای غبارآلود دوقطبی و مواجه با فتنه‌ها به مدد الهی می‌تواند حق را از باطل تشخیص دهند و مسیر صحیح را انتخاب نماید.

وی با تاکید بر اینکه فرهنگ، تفکر و روحیه بسیجی راهبرد مقابله با جنگ شناختی و همه جانبه‌ای است که دشمنان علیه ایران اسلامی به راه انداخته‌اند، گفت: تفکر بسیجی به واقع ریشه در نهضت عاشورا دارد و این فرهنگ عاشورا است که به ما یاد می‌دهد که تابع محض ولایت باشیم و در این مسیر از همه تعلقات خود بگذریم.

جانشین وزیر دفاع با اشاره به اینکه همه زمین کربلا و همه روزها عاشورا است، گفت: عرصه حق و باطل همواره وجود داشته و در جریان است و انسان باید همواره جایگاه خود را در این عرصه پیدا کند و یاور امام زمان (ع) و، ولی زمانش باشد.

وی خاطرنشان کرد: بسیجی واقعی امروز باید، ولی زمانش را بشناسد و در وسط میدان و در کنار امام خود باشد و با یزیدیان زمان مقابله کند.

سردار فرحی با اشاره به اینکه صورت و ماهیت جنگ ترکیبی با جنگ نظامی متفاوت است، افزود: امروز خاکریزهای جنگ ترکیبی اذهان و افکار جوانان ما است، که دشمن در بستر فضای مجازی آن را هدف قرار داده و به دنبال تصرف آن است؛ از این‌رو ما باید خود را متناسب با نبرد در این میدان مجهز و آماده کنیم و اجازه ندهیم افکار جوانانمان تحت تأثیر تیرهای سم آلود دشمنان در فضای مجازی قرار گیرد.

جانشین وزیر دفاع تصریح کرد: امروز جبهه استکباری تحت آموزه‌های پست مدرنیسم، جنگ فوق مدرن را در تمامی ابعاد علیه ما آغاز کرده است.

سردار فرحی تفکر و روحیه بسیجی را برگرفته از نهضت عاشورا عنوان کرد و گفت: بهره‌گیری از مکتب شهادت و تبعیت از مؤلفه‌های نهضت عاشورا، می‌تواند ما را در نبرد با گزاره‌های مکتب استکباری پست مدرنیسم به پیروزی رساند.

وی در پایان با بیان اینکه شما بسیجیان باید پیشتازان صنعت دفاعی کشور باشید، یادآور شد: بسیجی باید پر تحرک، پرکار در راه حق باشد و از گام نهادن در دستیابی به اهداف بزرگ واهمه نداشته باشد؛ چراکه ایستادگی و اخلاص و در یک کلام بسیجی بودن رمز موفقیت شهدای بزرگی، چون فخری‌زاده ها، احمدی روشن‌ها، علی محمدی‌ها و… بوده است.


استکبار جنگ فوق مدرنی را در تمامی ابعاد علیه ایران آغاز کرده است