مدیرکل بازرسی وزارت راه و شهرسازی گفت: دو مدیر ارشد ایران ایر به علت اهمال در نحوه توزیع بلیت‌های اربعین عزل شدند. به گزارش فارس، حسین مذنب مدیرکل بازرسی وزارت راه و شهرسازی در حاشیه بازدید از شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) از برکناری دو مدیر ارشد هواپیمایی ایران ایر خبر داد. وی با اشاره به […]

مدیرکل بازرسی وزارت راه و شهرسازی گفت: دو مدیر ارشد ایران ایر به علت اهمال در نحوه توزیع بلیت‌های اربعین عزل شدند.

به گزارش فارس، حسین مذنب مدیرکل بازرسی وزارت راه و شهرسازی در حاشیه بازدید از شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) از برکناری دو مدیر ارشد هواپیمایی ایران ایر خبر داد.

وی با اشاره به گزارشات قصور صورت‌گرفته در نحوه فروش بلیت هواپیما برای سفر اربعین حسینی گفت: عدم شفافیت در نحوه و تعداد بلیطت‌های توزیع شده، عدم برنامه‌ریزی مناسب برای اعزام زائرین و نارضایتی مردم از نحوه برخورد در مراکز فروش دلایل برکناری این دو مسوول است.

نماینده تام الاختیار وزیر و دبیر ستاد اجرایی اربعین وزارت راه با اشاره به بررسی عملکرد قبلی مدیران این ایرلاین هوایی توسط بازرسان این وزارتخانه تصریح کرد: دستور عزل یکی از معاونین مدیرعامل و یک مدیر ارشد هواپیمایی هما صادر و به شرکت مذکور ابلاغ شد.

وی با اشاره به دستور وزیر راه و شهرسازی برای برخورد با مدیران اهمال کار یا متخلف بیان کرد: اولویت نخست ما رعایت ضوابط و بخشنامه‌ها و تکریم هر چه بیشتر زوار اربعین است.


اربعین باعث افشای فساد این دو مدیر شد