مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر لزوم رفع ابهام در معرفی خبرنگاری به عنوان مشاغل سخت تاکید کرد و گفت: ۱۳ پیشنهاد برای حمایت از این صنف به هیئت دولت ارائه شده است. ایمان شمسایی شامگاه سه‌شنبه در آئین گرامیداشت روز خبرنگار در بوشهر بابیان اینکه اصل هدف انقلاب اسلامی تبیین […]

مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر لزوم رفع ابهام در معرفی خبرنگاری به عنوان مشاغل سخت تاکید کرد و گفت: ۱۳ پیشنهاد برای حمایت از این صنف به هیئت دولت ارائه شده است.

ایمان شمسایی شامگاه سه‌شنبه در آئین گرامیداشت روز خبرنگار در بوشهر بابیان اینکه اصل هدف انقلاب اسلامی تبیین است، اظهار کرد: در این برهه از زمان برای مقابله با جنگ رسانه‌ای دشمن، رسالت و ماموریت اصحاب رسانه جهاد تبیین است.

وی دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی، انعکاس دستاوردهای انقلاب و مقابله با ترفند تحریف را از ماموریت‌های خبرنگاران دانست.

مدیرکل امور مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی راه‌اندازی صنف حرفه خبرنگاری را یکی از نیازهای اساسی اصحاب رسانه اعلام و عنوان کرد:  توجه به رسانه های محلی و رسانه های تخصصی،  انجام کار حرفه ای، تولید اثر خوبی که مردم در آن خودشان و نیازهای خود را ببینند، مطالبه گری صحیح، ارتقای دانش عمومی، گردش صحیح اطلاعات  از رویکردهای ذولت سیزدهم و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

به گفته شمسایی، ۱۳ پیشنهاد از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای حمایت از خبرنگاران به هیئت دولت ارائه شده است که با تصویب این پیشنهادات حمایت اقتصادی، توجه به مسکن، امنیت شغلی، معیشت و صدور کارت حرفه‌ای خبرنگاری مورد توجه ویژه قرار می‌گیرد.

مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر لزوم رفع ابهام در معرفی خبرنگاری به عنوان مشاغل سخت تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، در این آیین از کتاب خاطرات علی پیرمرادی خبرنگار فقید استان بوشهر به نویسندگی حبیب قاسمی و فصلنامه نامه شفیعی به نویسندگی نصرالله شفیعی رونمایی شد.


ارائه ۱۳ پیشنهاد برای حمایت از خبرنگاران