آغاز به کار آزمایشی وبسایت حسن روحانی یکسال مانده به انتخابات مجلس شورای اسلامی وبسایت رسمی حسن روحانی به طور آزمایشی آغاز به کار کرد. به گزارش خبرگزاری مهر؛ وبسایت رسمی حسن روحانی به طور آزمایشی آغاز به کار کرد. این پایگاه اطلاع‌رسانی، علاوه بر انتشار اخبار و مواضع رسمی رئیس‌جمهور سابق ایران، به مرور […]

آغاز به کار آزمایشی وبسایت حسن روحانی

آغاز به کار آزمایشی وبسایت حسن روحانی

یکسال مانده به انتخابات مجلس شورای اسلامی وبسایت رسمی حسن روحانی به طور آزمایشی آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر؛ وبسایت رسمی حسن روحانی به طور آزمایشی آغاز به کار کرد. این پایگاه اطلاع‌رسانی، علاوه بر انتشار اخبار و مواضع رسمی رئیس‌جمهور سابق ایران، به مرور کارنامه دو دولت وی نیز می‌پردازد.

هرچند هدف از راه‌اندازی این وبسایت، بازخوانی مواضع و انتشار روایت‌های ناگفته از دوران هشت ساله ریاست‌جمهوری حسن روحانی و تجارب دولت یازدهم و دوازدهم، و خاطرات رئیس‌جمهور سابق ایران عنوان شده است، اما به نظر می‌رسد این حرکت اقدامی در راستای آغاز فعالیت‌های انتخاباتی روحانی و دولتمردان وی باشد.

پیش از این محمود واعظی، رئیس دفتر دولت دوازدهم، نیز از دیدارهای منظم روحانی با چهره‌هایی نظیر علی اکبر ناطق نوری و محمد خاتمی خبر داده و از آغاز فعالیت‌های انتخاباتی حزب متبوعش یعنی «اعتدال و توسعه» برای مشارکت در انتخابات آینده مجلس رونمایی کرد.


آغاز به کار آزمایشی وبسایت حسن روحانی