برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۸۵۸۷
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۲
جو بایدن رئیس جمهور فعلی آمریکا نگرانی خود را از بابت دسترسی ترامپ به اطلاعات حساس، ابراز کرده حال آنکه اعتماد عمیقی به تیم اطلاعاتی خود برای تصمیم گیری درباره نحوه ارائه گزارش‌ها به ترامپ دارد.
هشت صبح: سخنگوی کاخ سفید می گوید بایدن مسئولیت تصمیم گیری برای قطع دسترسی ترامپ به گزارش های محرمانه دولتی را به تیم اطلاعاتی خود سپرده است.

به گزارش  اسپوتنیک، «جن ساکی» سخنگوی کاخ سفید می‌گوید مسئولیت تصمیم گیری درباره دسترسی دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا به گزارش‌های محرمانه به مقامات اطلاعاتی واگذار شده است.

وی در این باره افزود: جو بایدن رئیس جمهور فعلی آمریکا نگرانی خود را از بابت دسترسی ترامپ به اطلاعات حساس، ابراز کرده حال آنکه اعتماد عمیقی به تیم اطلاعاتی خود برای تصمیم گیری درباره نحوه ارائه گزارش‌ها به ترامپ دارد.

این در حالی است که بایدن در مصاحبه با شبکه سی بی اس، گفته بود ترامپ دمدمی مزاج است و شایستگی ندارد به اطلاعات طبقه بندی شده‌ای دسترسی داشته باشد که طبق رسم معمول در اختیار رؤسای جمهور پیشین آمریکا قرار می‌گیرد.

این اظهارات در حالی ایراد شد که دادگاه استیضاح ترامپ به اتهام تحریک هوادارانش به شورش، از روز سه شنبه در مجلس سنا آغاز خواهد شد.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: