برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۸۴۸۸
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۱
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت‌های گسترده خوزستان در بخش کشاورزی و صنعت، گفت: مجلس در برنامه هفتم توسعه احکامی را برای حمایت از این بخش‌ها تدوین و تصویب خواهد کرد.
هشت صبح: رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت‌های گسترده خوزستان در بخش کشاورزی و صنعت، گفت: مجلس در برنامه هفتم توسعه احکامی را برای حمایت از این بخش‌ها تدوین و تصویب خواهد کرد.

 محمدباقر قالیباف عصر امروز پس از بازدید از پروژه فولادسازی شادگان، با اشاره به فرصت‌های گسترده استان خوزستان در حوزه‌های صنعت، کشاورزی، توریست و تجارت، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با وجود تمام این ظرفیت‌ها و استعدادها، مشکلات استان خوزستان بسیار زیاد است که این به سیاست‌گذاری‌ها و رویکردها بر می‌گردد.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: متأسفانه در شرایط کنونی بسیاری از فرصت‌ها به تهدید تبدیل شد و این مسئله مشکلاتی را ایجاد کرد که حل آن نیازمند تدبیر است.

وی به نگاه ویژه مجلس شورای اسلامی به استان خوزستان در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ و برنامه هفتم توسعه کل کشور اشاره کرد و گفت: قطعاً در این قوانین استان خوزستان به طور ویژه دیده می‌شود تا مشکلات این بخش تا حدود زیادی رفع شود و همچنین در برنامه هفتم توسعه احکامی را خواهیم دید تا مباحث مهم استان از جمله صنعت، آب و فاضلاب و کشاورزی دیده و حمایت شود.

رئیس قوه مقننه به ظرفیت‌های گسترده استان خوزستان در حوزه کشاورزی اشاره کرد و افزود: خوزستان ظرفیت بالایی را در حوزه کشاورزی دارد که در صورت حمایت می‌تواند باعث ارتقای امنیت غذایی کشور شود.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: