برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۸۴۲۱
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۵
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف ۱۷ کیلو تریاک در بار هندوانه و دستگیری یک قاچاقچی خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند در این باره اظهار کرد: پس از دریافت گزارش‌هایی از پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین درباره ورود مقادیر مواد مخدر به میدان میوه و تره بار تهران، بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران پایگاه دهم ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ قرار گرفت.


وی با بیان اینکه طی تحقیقات پلیسی انجام شده، مشخص شد که متهم مقادیری مواد مخدر از شهرهای جنوبی کشور تهیه و قصد دارد از طریق محورهای جنوبی به پایتخت وارد کند، گفت: وی قصد داشت با استفاده از یک دستگاه کامیون اسکانیا نارنجی رنگ در پوشش حمل بار هندوانه، از طریق محورهای جنوبی تهران وارد پایتخت شده و محموله را در میدان تره بار تخلیه کند.


حسنوند ادامه داد: با همکاری پلیس قزوین یک گروه از مأموران پایگاه دهم این پلیس، به میدان تره بار تهران اعزام شده و با کنترل خودروهای مستقر در محل کامیون اسکانیای نارنجی رنگ حاوی بار هندوانه را در یکی از غرفه ها شناسایی و راننده آن را بازداشت کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران در پایان اظهار کرد: طی بررسی‌هایی که انجام شد از محموله کامیون ۳۶ بسته تریاک که در مجموع ۱۷ کیلو بودند کشف شد. این بسته های تریاک داخل هندوانه‌ها جاسازی شده بود.

به گفته وی، متهم پس از اعتراف به جرم ارتکابی، به دادسرا معرفی شده است.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: