برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۸۳۷۹
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۵
رییس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی گفت: با توجه به وضعیت شیوع ویروس کرونا در کشور و این که مشخص نیست تا مهرماه چه اتفاقاتی رخ میدهد توصیه می‌شود خانواده‌ها ثبت‌نام‌ها را انجام دهند.

به گزارش ایرنا، مجتبی زینی‌وند، رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی در واکنش به دعوت این مدارس از خانواده‌ها برای انجام پیش ثبت سال تحصیلی گفت: از آنجایی که وضعیت بیماری کرونا در کشور مشخص نیست و نمی‌دانیم تا مهرماه چه اتفاقاتی رخ می‌دهد توصیه ما به خانواده‌ها این است که همانند سال‌های گذشته پیش ثبت‌نام‌ها را انجام دهند اما تاریخ چک‌های شهریه را که به مدرسه می‌دهند برای بعد از سی‌یکم خرداد تنظیم کنند.

وی گفت: شهریه آموزشی به خانواده‌ها برنمی‌گردد، اما اگر مدارس تا پایان خرداد همچنان تعطیل بمانند آنگاه کمیته‌ای ویژه در مورد نحوه بازگشت شهریه فوق برنامه‌های غیرآموزشی مثل هزینه اردوها به خانواده‌ها (در صورتی که مدرسه ای دریافت کرده باشد) تصمیم گیری می‌کند.

به گزارش ایرنا، تعطیلی مدارس به دلیل شیوع ویروس کرونا از آغازین روزهای اسفند سال ۹۸، آموزش و پرورش را برآن داشت که به دنبال راهکارهایی برای ایجاد ارتباط مجازی مناسب دانش آموزان با معلمان و بهره‌گیری از ظرفیت پیام‌رسان‌های داخلی باشد که در نهایت با ایجاد پلت فورم اختصاصی این وزارتخانه شبکه شاد ایجاد شد.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی