برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۸۳۷۳
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۴
جو بایدن به تازگی در انتخابات درون حزبی دموکرات‌ها در ایالت آلاسکا نیز بر رقبای خود پیروز شد.جو بایدن توانست در مجموع با کسب ۵۵.۳ درصد آرا پیروز شود.طبق قوانین آمریکا، هر نامزدی که بتواند رای ۱۹۹۱ وکیل انتخاباتی را به دست آورد، نامزد حزب دموکرات یا جمهوری‌خواه خواهد شد
هشت صبح به نقل از فارس: یک شبکه خبری آمریکایی از سبقت گرفتن «جو بایدن» نامزد دموکرات انتخابات 2020 ریاست جمهوری آمریکا از «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری کنونی این کشور در همه پرسی های تازه خبر داد.

یک شبکه خبری آمریکایی غروب یکشنبه به وقت تهران  با استناد به نتایج همه پرسی جدید از پبش افتادن  «جو بایدن»نماینده دموکرات انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا بر رئیس جمهور کنونی این کشور خبر داد.

تحلیلگران شبکه خبری «سی ان ان» با استناد به جدیدترین همه پرسی های این شبکه گفتند که به دنبال کناره گیری «برنی سندرز» از نامزدهای دموکرات ریاست جمهوری 2020 آمریکا، اینک «جوبایدن» معاون پیشین ریاست جمهوری آمریکا و دیگر نامزد حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری از دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی ایالات متحده  پیش افتاده است.

برنی سندرز، از نامزدهای حزب دموکرات چهارشنبه گذشته اعلام کرد از ادامه رقابت برای معرفی به عنوان نامزد این حزب در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا انصراف داده است. رئیس جمهور آمریکا دقایقی بعد از اعلام این خبر در توییتی از طرفداران برنی سندرز خواست به حزب جمهوریخواه بپیوندند. (جزئیات بیشتر)

جو بایدن به تازگی در انتخابات درون حزبی دموکرات‌ها در ایالت آلاسکا نیز بر رقبای خود پیروز شد.جو بایدن توانست در مجموع با کسب ۵۵.۳ درصد آرا  پیروز شود.طبق قوانین آمریکا، هر نامزدی که بتواند رای ۱۹۹۱ وکیل انتخاباتی را به دست آورد، نامزد حزب دموکرات یا جمهوری‌خواه خواهد شد

روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: