برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۸۲۵۸
تاریخ انتشار: ۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۸
ایرنا - رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان گقت : از ۲۵ اسفندماه گذشته تا پایان روز دوم فروردین ماه شاهد کاهش ۷۳ درصدی تردد در ورودی به استان بوده ایم.

سرهنگ حسین محمد پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تاکید به توجه بیشتر مردم به توصیه ها تصریح کرد: با توجه به خلوتی جاده ها؛ شماری از رانندگان با بی احتیاطی و  سرعت های غیر مجاز و غیر مطمئنه در مسیرها رانندگی می کنند که گاهی تصادف های دلخراشی را رقم می زند.

وی تصریح کرد: این وضعیت شدت برخورد و تصادف ها را بسیار افزایش داده است.

سرهنگ محمدپور افزود: طی ۱۰ روز گذشته حداقل پنج تصادف منجربه فوت در راههای استان اتفاق افتاده که فقط در دو تصادف چهار نفر  جان خود را از دست داده اند.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به آلودگی فضاهای بیمارستانی و درگیری شدید کادر درمانی در شرایط کنونی با توجه به جمعی قابل توجه بیماران کرونایی بستری شده و کانونی بودن این محیط برای انتقال ویروس تاکید کرد : رانندگان با سرعت مطمئنه و رعایت کامل قوانین راهنمایی و رانندگی نسبت حفظ سلامت خود و سایرین عمل کنند زیرا بروز تصادفات و مجروح و مصدوم شدن افراد موجب می شود در بیمارستان ها در معرض انتقال و آلودگی ویروس کرونا نیز قرار گیرند.

وی در اداکه با اشاره به بارش باران در راههای استان گفت: در حال حاضر تمامی راههای استان باز و تردد در آنها برقرار است اما جاده ها به دلیل بارندگی لغزنده است و رانندگان با رعایت قانون و سرعت مطمئنه تردد کنند.

 هواشناسی، آسمان استان  را برای امروز ابری تا نیمه ابری و مه آلود، بعضی نقاط بارندگی و گاهی وزش باد پیش بینی کرد.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: